MIDAVI SERV SRL - CUI 18035834, București Sector 1 | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA21 ani pe piață
MIDAVI SERV SRL
CUI 18035834J2005017179400
Str. Ion Câmpineanu, sc. A, et. 6, ap. 6, București Sectorul 1, București
În 2025: cifra de afaceri 464 mii lei, profit net 32 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
18035834
Nr. Registrul Comerțului
J2005017179400
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
12 octombrie 2005
EUID
ROONRC.J2005017179400
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 17.10.2005
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
09.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
464 mii lei
+62% față de 2024
Profit net
32 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
-49 mii lei
Datorii
632 mii lei
Active totale
583 mii lei
Marjă netă
6,9%
Cifră / angajat
464 mii lei
Risc crescut
Clasament și firme similare
Locul 14 din 25 în județul București și locul 33 din 65 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 2670 – Fabricarea de instrumente optice, suporți magnetici și optici; fabricarea de echipamente fotografice.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 07.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 2670 – Fabricarea de instrumente optice, suporți magnetici și optici; fabricarea de echipamente fotografice
1039Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
1101Distilarea, rafinarea și mixarea băuturilor alcoolice
1102Fabricarea vinurilor din struguri
2670Fabricarea de instrumente optice, suporți magnetici și optici; fabricarea de echipamente fotografice
2731Fabricarea de cabluri cu fibră optică
2899Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a.
3312Repararea și întreținerea mașinilor
3313Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice
3320Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
4618Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
4621
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (108%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
3 mil
1 mil
1,6 mil
612 mii
606 mii
269 mii
11 mii
—
287 mii
464 mii
Venituri totale
3 mil
1 mil
1,6 mil
612 mii
606 mii
269 mii
32 mii
759 mii
287 mii
464 mii
Cheltuieli totale
2,5 mil
1 mil
1,5 mil
639 mii
479 mii
227 mii
130 mii
864 mii
396 mii
432 mii
Profit / pierdere brută
536 mii
-1.037
124 mii
-27 mii
127 mii
42 mii
-98 mii
-105 mii
-109 mii
32 mii
Profit / pierdere netă
443 mii
-5.396
108 mii
-33 mii
121 mii
40 mii
-98 mii
-105 mii
-109 mii
32 mii
Număr mediu de angajați
6
6
6
5
2
1
1
1
1
1
Active imobilizate
117 mii
72 mii
31 mii
18 mii
48 mii
38 mii
2.906
18 mii
11 mii
5.392
Active circulante
548 mii
529 mii
494 mii
587 mii
926 mii
1 mil
1 mil
277 mii
451 mii
577 mii
din care stocuri
12 mii
24 mii
262 mii
412 mii
780 mii
876 mii
877 mii
126 mii
312 mii
409 mii
creanțe
51 mii
61 mii
54 mii
138 mii
100 mii
97 mii
118 mii
113 mii
92 mii
77 mii
casa și conturi la bănci
485 mii
444 mii
178 mii
38 mii
46 mii
54 mii
36 mii
38 mii
47 mii
92 mii
Cheltuieli în avans
245
245
—
—
—
—
—
—
—
—
Datorii
222 mii
607 mii
422 mii
536 mii
783 mii
835 mii
901 mii
267 mii
543 mii
632 mii
Capitaluri proprii
443 mii
-5.194
103 mii
70 mii
191 mii
231 mii
133 mii
28 mii
-81 mii
-49 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.