MUNTEANU ELECTRO SECURITY SRL - CUI 30362193, Abrud | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA14 ani pe piață
MUNTEANU ELECTRO SECURITY SRL
CUI 30362193J2012000454013
STAVĂR, Loc. Abrud, Oraș Abrud, Alba
În 2025: cifra de afaceri 359 mii lei, profit net 1.192 lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
30362193
Nr. Registrul Comerțului
J2012000454013
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
27 iunie 2012
EUID
ROONRC.J2012000454013
Cod poștal
515100
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.11.2015
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
03.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Câmpeni
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
359 mii lei
+40% față de 2024
Profit net
1.192 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
2.016 lei
Datorii
87 mii lei
Active totale
89 mii lei
Marjă netă
0,3%
Cifră / angajat
359 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 66 din 135 în județul Alba și locul 4.012 din 8.184 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4321 – Lucrări de instalații electrice.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 03.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4321 – Lucrări de instalații electrice
3311Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal
3312Repararea și întreținerea mașinilor
3313Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice
3314Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
3315Repararea și întreținerea navelor și bărcilor, civile
3316Repararea și întreținerea aeronavelor și navelor spațiale, civile
3317Repararea și întreținerea altor echipamente civile de transport n.c.a.
3318Repararea și întreținerea vehiculelor militare de luptă, a navelor, vaselor, aeronavelor și navelor spațiale, militare
3319Repararea și întreținerea altor echipamente
3320Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
4100
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 98% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
91 mii
58 mii
77 mii
25 mii
19 mii
34 mii
196 mii
303 mii
257 mii
359 mii
Venituri totale
91 mii
58 mii
77 mii
25 mii
19 mii
34 mii
196 mii
303 mii
257 mii
376 mii
Cheltuieli totale
119 mii
64 mii
107 mii
59 mii
31 mii
61 mii
155 mii
247 mii
236 mii
374 mii
Profit / pierdere brută
-28 mii
-5.501
-31 mii
-34 mii
-12 mii
-28 mii
41 mii
56 mii
21 mii
1.408
Profit / pierdere netă
-29 mii
-6.085
-32 mii
-34 mii
-13 mii
-28 mii
39 mii
53 mii
17 mii
1.192
Număr mediu de angajați
2
1
1
1
1
1
2
1
1
1
Active imobilizate
81
17
17
17
17
9.917
7.442
4.968
22 mii
14 mii
Active circulante
12 mii
19 mii
21 mii
12 mii
11 mii
14 mii
43 mii
46 mii
80 mii
75 mii
din care stocuri
—
5.682
5.821
—
—
4.644
19 mii
340
340
48 mii
creanțe
3.904
5.681
11 mii
6.719
5.191
8.099
23 mii
12 mii
69 mii
8.746
casa și conturi la bănci
7.849
7.864
4.108
5.738
5.889
1.626
1.426
34 mii
11 mii
18 mii
Datorii
7.161
21 mii
54 mii
80 mii
91 mii
133 mii
120 mii
68 mii
101 mii
87 mii
Capitaluri proprii
4.673
-1.412
-33 mii
-67 mii
-80 mii
-108 mii
-69 mii
-17 mii
824
2.016
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.