NEDEX SISTEM SRL - CUI 17400133, Timișoara – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare21 ani pe piață
NEDEX SISTEM SRL
CUI 17400133J2005001014355
IVANOVICI D. MENDELEEV, Municipiul Timișoara, Timiș
În 2025: cifra de afaceri 315 mii lei, profit net 7.657 lei, 2 angajați.
Date de identificare
CUI
17400133
Nr. Registrul Comerțului
J2005001014355
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
24 martie 2005
EUID
ROONRC.J2005001014355
Cod poștal
300392
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 28.03.2005
TVA la încasare
Da
din 01.01.2013
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
08.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
315 mii lei
+14891% față de 2024
Profit net
7.657 lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
57 mii lei
Datorii
72 mii lei
Active totale
129 mii lei
Marjă netă
2,4%
Cifră / angajat
157 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 381 din 884 în județul Timiș și locul 6.732 din 16.155 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 03.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
1611Tăierea și rindeluirea lemnului
1612Prelucrarea și finisarea lemnului
1621Fabricarea de furnire și a panourilor din lemn
1622Fabricarea parchetului asamblat în panouri
1623Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
1624Fabricarea ambalajelor din lemn
1625Fabricarea de uși și ferestre din lemn
1626Fabricarea de combustibili solizi din biomasă vegetală
1627Finisarea articolelor din lemn
1628Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 56% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
5.769
2.490
2.506
2.580
2.395
2.289
2.347
1.819
2.099
315 mii
Venituri totale
5.769
2.490
2.512
2.580
2.395
145 mii
2.347
1.819
2.099
315 mii
Cheltuieli totale
7.360
16 mii
2.840
2.661
2.339
261 mii
2.374
1.819
2.476
305 mii
Profit / pierdere brută
-1.591
-14 mii
-328
-81
56
-116 mii
-27
0
-377
9.329
Profit / pierdere netă
-1.763
-14 mii
-404
-162
-1
-121 mii
-97
0
-377
7.657
Număr mediu de angajați
—
—
—
0
0
0
—
—
—
2
Active imobilizate
14 mii
371
371
371
371
—
—
—
—
—
Active circulante
332 mii
332 mii
331 mii
332 mii
332 mii
62 mii
59 mii
58 mii
58 mii
129 mii
din care stocuri
66 mii
66 mii
66 mii
66 mii
66 mii
—
—
—
—
—
creanțe
265 mii
265 mii
264 mii
264 mii
264 mii
62 mii
59 mii
58 mii
58 mii
126 mii
casa și conturi la bănci
1.032
986
1.559
2.083
1.671
426
326
—
—
2.527
Datorii
161 mii
161 mii
161 mii
161 mii
162 mii
12 mii
9.181
8.052
8.102
72 mii
Capitaluri proprii
184 mii
171 mii
170 mii
171 mii
171 mii
50 mii
50 mii
50 mii
50 mii
57 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.