În 2025: cifra de afaceri 156 mii lei, profit net 3.050 lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
16806398
Nr. Registrul Comerțului
J2004002033299
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
29 septembrie 2004
EUID
ROONRC.J2004002033299
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 07.10.2004
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
04.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
156 mii lei
-4% față de 2024
Profit net
3.050 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
200 mii lei
Datorii
77 mii lei
Active totale
277 mii lei
Marjă netă
2%
Cifră / angajat
156 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 111 din 133 în județul Prahova și locul 3.502 din 4.121 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4683 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 30.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4683 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
1623Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
1628Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
2361Fabricarea produselor din beton pentru construcții
2362Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții
2366Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
2370Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
3100Fabricarea de mobilă
3311Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal
3319Repararea și întreținerea altor echipamente
3320
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 28% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
217 mii
271 mii
271 mii
259 mii
243 mii
237 mii
204 mii
189 mii
163 mii
156 mii
Venituri totale
217 mii
271 mii
294 mii
259 mii
252 mii
237 mii
204 mii
189 mii
163 mii
156 mii
Cheltuieli totale
196 mii
226 mii
212 mii
226 mii
205 mii
209 mii
176 mii
176 mii
189 mii
151 mii
Profit / pierdere brută
21 mii
45 mii
82 mii
32 mii
47 mii
28 mii
28 mii
13 mii
-26 mii
5.628
Profit / pierdere netă
17 mii
42 mii
79 mii
30 mii
45 mii
26 mii
26 mii
12 mii
-28 mii
3.050
Număr mediu de angajați
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
Active imobilizate
508
254
0
29 mii
22 mii
15 mii
8.157
2.454
1.137
820
Active circulante
511 mii
453 mii
508 mii
379 mii
368 mii
354 mii
360 mii
330 mii
325 mii
275 mii
din care stocuri
436 mii
392 mii
372 mii
346 mii
333 mii
330 mii
327 mii
291 mii
274 mii
229 mii
creanțe
69 mii
58 mii
61 mii
27 mii
20 mii
16 mii
18 mii
18 mii
5.491
544
casa și conturi la bănci
6.439
2.616
75 mii
5.240
14 mii
7.316
15 mii
21 mii
46 mii
45 mii
Cheltuieli în avans
—
—
—
295
190
353
212
—
—
456
Datorii
222 mii
122 mii
107 mii
121 mii
99 mii
57 mii
50 mii
23 mii
103 mii
77 mii
Capitaluri proprii
289 mii
331 mii
401 mii
288 mii
291 mii
312 mii
318 mii
310 mii
223 mii
200 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.