În 2025: cifra de afaceri 5,5 mil lei, pierdere netă 5,1 mil lei, 18 angajați.
Date de identificare
CUI
29805718
Nr. Registrul Comerțului
J2021000002236
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
04 ianuarie 2021
EUID
ROONRC.J2021000002236
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.12.2012
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
02.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
5,5 mil lei
-63% față de 2024
Pierdere netă
5,1 mil lei
Angajați (medie)
18
Capitaluri proprii
-5,1 mil lei
Datorii
7,3 mil lei
Active totale
2,1 mil lei
Marjă netă
-94,1%
Cifră / angajat
303 mii lei
Risc crescut
Clasament și firme similare
Locul 45 din 136 în județul Ilfov și locul 477 din 1.412 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4646 – Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4646 – Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale
3100Fabricarea de mobilă
3313Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice
3314Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4321Lucrări de instalații electrice
4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4323Lucrări de izolații
4324Alte lucrări de instalații pentru construcții
4331Lucrări de ipsoserie
4333Lucrări de pardosire și placare a pereților
4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în 2025; datorii mai mari decât activele (340%); cifra de afaceri a scăzut cu 63% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
2,3 mil
3,2 mil
5,9 mil
2,9 mil
18,5 mil
8,1 mil
6,2 mil
6,1 mil
14,9 mil
5,5 mil
Venituri totale
2,3 mil
3,3 mil
6 mil
2,9 mil
18,7 mil
8,1 mil
6,2 mil
6,2 mil
14,9 mil
5,6 mil
Cheltuieli totale
2,3 mil
3,1 mil
5 mil
2,5 mil
16,1 mil
7,1 mil
6 mil
6 mil
12,1 mil
10,7 mil
Profit / pierdere brută
50 mii
209 mii
972 mii
375 mii
2,6 mil
1 mil
253 mii
121 mii
2,7 mil
-5,1 mil
Profit / pierdere netă
19 mii
171 mii
799 mii
308 mii
2 mil
897 mii
198 mii
99 mii
2,3 mil
-5,1 mil
Număr mediu de angajați
9
8
8
9
9
12
14
18
10
18
Active imobilizate
149 mii
44 mii
9.325
—
2.101
16 mii
9.462
15 mii
25 mii
303 mii
Active circulante
1,4 mil
3,7 mil
3,9 mil
3,5 mil
5,1 mil
3,9 mil
6,1 mil
4,9 mil
13,3 mil
1,8 mil
din care stocuri
407 mii
2,2 mil
619 mii
1 mil
1,5 mil
2,1 mil
2,2 mil
2,5 mil
3,4 mil
904 mii
creanțe
363 mii
973 mii
2,8 mil
2,1 mil
3,5 mil
1,7 mil
3 mil
1,6 mil
9,7 mil
699 mii
casa și conturi la bănci
680 mii
193 mii
402 mii
300 mii
63 mii
159 mii
849 mii
821 mii
156 mii
215 mii
Cheltuieli în avans
31 mii
11 mii
21 mii
23 mii
15 mii
3.390
71 mii
22 mii
9.206
14 mii
Datorii
1,4 mil
3,6 mil
3,1 mil
3 mil
3,2 mil
3,1 mil
6 mil
4,6 mil
10,7 mil
7,3 mil
Capitaluri proprii
266 mii
172 mii
799 mii
487 mii
1,9 mil
897 mii
198 mii
297 mii
2,6 mil
-5,1 mil
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.