NYNEAPLAST SRL - CUI 30432051, Curtișoara (oraș Bumbești-Jiu) | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare14 ani pe piață
NYNEAPLAST SRL
CUI 30432051J18/417/2012
Principală, Loc. Curtișoara, Oraș Bumbești-Jiu, Gorj
În 2025: cifra de afaceri 1,5 mil lei, profit net 60 mii lei, 3 angajați.
Date de identificare
CUI
30432051
Nr. Registrul Comerțului
J18/417/2012
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
13 iulie 2012
EUID
ROONRC.J18/417/2012
Cod poștal
215101
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 27.07.2012
TVA la încasare
Da
din 01.01.2013
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
11.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
1,5 mil lei
+23% față de 2024
Profit net
60 mii lei
Angajați (medie)
3
Capitaluri proprii
206 mii lei
Datorii
259 mii lei
Active totale
465 mii lei
Marjă netă
4%
Cifră / angajat
501 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 5 din 39 în județul Gorj și locul 383 din 2.871 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie
2223Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
2229Fabricarea altor produse din material plastic
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
2512Fabricarea de uși și ferestre din metal
2599Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
3311Repararea articolelor fabricate din metal
3312Repararea mașinilor
3314Repararea echipamentelor electrice
3320Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 56% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
26 mii
1.639
24 mii
76 mii
72 mii
258 mii
411 mii
1 mil
1,2 mil
1,5 mil
Venituri totale
26 mii
1.639
24 mii
76 mii
72 mii
258 mii
411 mii
1 mil
1,2 mil
1,5 mil
Cheltuieli totale
21 mii
8.113
16 mii
66 mii
88 mii
170 mii
326 mii
990 mii
1,2 mil
1,5 mil
Profit / pierdere brută
4.890
-6.474
7.831
9.975
-16 mii
88 mii
85 mii
31 mii
51 mii
71 mii
Profit / pierdere netă
4.115
-6.523
7.108
7.693
-18 mii
81 mii
81 mii
22 mii
39 mii
60 mii
Număr mediu de angajați
0
—
—
—
—
1
1
2
2
3
Active imobilizate
—
—
—
—
—
—
6.927
5.983
32 mii
40 mii
Active circulante
64 mii
112 mii
125 mii
147 mii
140 mii
163 mii
196 mii
598 mii
443 mii
424 mii
din care stocuri
8.694
8.756
11 mii
22 mii
34 mii
31 mii
60 mii
224 mii
249 mii
345 mii
creanțe
17 mii
72 mii
73 mii
94 mii
85 mii
61 mii
100 mii
345 mii
250 mii
140 mii
casa și conturi la bănci
38 mii
31 mii
41 mii
31 mii
21 mii
71 mii
35 mii
30 mii
-56 mii
-60 mii
Datorii
4.825
60 mii
66 mii
80 mii
91 mii
33 mii
22 mii
401 mii
233 mii
259 mii
Capitaluri proprii
59 mii
52 mii
59 mii
67 mii
49 mii
130 mii
181 mii
203 mii
242 mii
206 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.