ONEBUILDPM S.R.L. - CUI 39949400, Iași – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA8 ani pe piață
ONEBUILDPM S.R.L.
CUI 39949400J2018002625224
Bularga, Municipiul Iași, Iași
În 2025: cifra de afaceri 12,4 mil lei, profit net 2,1 mil lei, 25 angajați.
Date de identificare
CUI
39949400
Nr. Registrul Comerțului
J2018002625224
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
03 octombrie 2018
EUID
ROONRC.J2018002625224
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 27.03.2019
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
03.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
12,4 mil lei
-21% față de 2024
Profit net
2,1 mil lei
Angajați (medie)
25
Capitaluri proprii
2,3 mil lei
Datorii
7 mil lei
Active totale
9,3 mil lei
Marjă netă
16,9%
Cifră / angajat
497 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 41 din 841 în județul Iași și locul 1.049 din 20.340 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1041Fabricarea uleiurilor și grăsimilor
2059Fabricarea altor produse chimice n.c.a.
3511Producția de energie electrică din resurse neregenerabile
3512Producția de energie electrică din resurse regenerabile
3513Transportul energiei electrice
3515Comercializarea energiei electrice
3516Depozitarea energiei electrice
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
4212Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
4213Construcția de poduri și tuneluri
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 75% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
—
410 mii
951 mii
3,4 mil
2,3 mil
13,4 mil
15,8 mil
12,4 mil
Venituri totale
0
410 mii
973 mii
3,5 mil
2,2 mil
14,4 mil
15,6 mil
15 mil
Cheltuieli totale
102
376 mii
894 mii
3,2 mil
1,8 mil
11,2 mil
12,9 mil
12,6 mil
Profit / pierdere brută
-102
35 mii
79 mii
334 mii
376 mii
3,2 mil
2,8 mil
2,4 mil
Profit / pierdere netă
-102
31 mii
70 mii
301 mii
352 mii
2,8 mil
2,4 mil
2,1 mil
Număr mediu de angajați
0
6
6
—
10
12
—
25
Active imobilizate
354
9.020
6.303
41 mii
90 mii
936 mii
1,8 mil
2,3 mil
Active circulante
744
102 mii
246 mii
1,5 mil
937 mii
3,5 mil
11,2 mil
7 mil
din care stocuri
—
27 mii
42 mii
871 mii
599 mii
1 mil
883 mii
3,5 mil
creanțe
—
1.267
1.066
234 mii
184 mii
1,1 mil
9,2 mil
2,2 mil
casa și conturi la bănci
744
74 mii
202 mii
424 mii
154 mii
1,3 mil
1,1 mil
1,3 mil
Datorii
1.000
78 mii
147 mii
1,3 mil
668 mii
1,6 mil
8,9 mil
7 mil
Capitaluri proprii
98
33 mii
105 mii
306 mii
358 mii
2,8 mil
4,1 mil
2,3 mil
din care capital subscris vărsat
200
2.200
4.400
4.400
4.400
4.400
4.400
200 mii
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.