În 2025: cifra de afaceri 48,4 mil lei, profit net 4,5 mil lei, 101 angajați.
Date de identificare
CUI
11296638
Nr. Registrul Comerțului
J2004000249522
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
06 iulie 2004
EUID
ROONRC.J2004000249522
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 18.12.1998
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
05.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Giurgiu
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
48,4 mil lei
+37% față de 2024
Profit net
4,5 mil lei
Angajați (medie)
101
Capitaluri proprii
22,4 mil lei
Datorii
17,5 mil lei
Active totale
39,9 mil lei
Marjă netă
9,4%
Cifră / angajat
479 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 2 din 24 în județul Giurgiu și locul 132 din 1.616 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4621 – Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 05.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4621 – Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
0130Cultivarea plantelor pentru înmulțire
0141Creșterea bovinelor de lapte
0142Creșterea altor bovine
0145Creșterea ovinelor și caprinelor
0146Creșterea porcinelor
0147Creșterea păsărilor
0148Creșterea altor animale
0150Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
0161Activități auxiliare pentru producția vegetală
0162Activități auxiliare pentru creșterea animalelor
0163Activități după recoltare și pregătirea semințelor
0510
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 44% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
28,8 mil
23 mil
28,2 mil
30 mil
26,1 mil
40,7 mil
53 mil
41,6 mil
35,3 mil
48,4 mil
Venituri totale
29 mil
23,2 mil
28,6 mil
30,9 mil
27,8 mil
43,9 mil
58 mil
42,8 mil
35,6 mil
49,4 mil
Cheltuieli totale
25 mil
21,4 mil
26 mil
27,8 mil
24,9 mil
35,7 mil
44,7 mil
37,2 mil
33 mil
44,1 mil
Profit / pierdere brută
4 mil
1,8 mil
2,6 mil
3,1 mil
2,9 mil
8,2 mil
13,3 mil
5,6 mil
2,7 mil
5,2 mil
Profit / pierdere netă
3,5 mil
1,6 mil
2,3 mil
2,6 mil
2,5 mil
7,1 mil
11,5 mil
5,5 mil
2,4 mil
4,5 mil
Număr mediu de angajați
191
217
156
135
113
110
103
101
97
101
Active imobilizate
8,8 mil
10,1 mil
11,9 mil
12,2 mil
12,3 mil
12 mil
14 mil
17,7 mil
24,3 mil
26,9 mil
Active circulante
5 mil
6,8 mil
7,2 mil
13,4 mil
14,3 mil
20 mil
25,7 mil
22,8 mil
20,6 mil
13,1 mil
din care stocuri
3,8 mil
5,6 mil
6,7 mil
7,8 mil
14 mil
16 mil
16,4 mil
12,1 mil
14,6 mil
10 mil
creanțe
620 mii
673 mii
871 mii
1,4 mil
1,4 mil
2,4 mil
3,1 mil
4,1 mil
2,9 mil
1,9 mil
casa și conturi la bănci
623 mii
497 mii
-364 mii
4,2 mil
-1,1 mil
1,6 mil
6,3 mil
6,5 mil
3 mil
1,2 mil
Datorii
4,7 mil
9 mil
9 mil
14,7 mil
14,3 mil
15,1 mil
18,1 mil
24,9 mil
27 mil
17,5 mil
Venituri în avans
0
0
0
0
0
—
214 mii
155 mii
92 mii
29 mii
Capitaluri proprii
9,1 mil
7,8 mil
10,1 mil
10,9 mil
12,4 mil
17 mil
21,4 mil
15,4 mil
17,7 mil
22,4 mil
din care capital subscris vărsat
2,9 mil
2,9 mil
2,9 mil
2,9 mil
2,9 mil
2,9 mil
2,9 mil
2,9 mil
2,9 mil
2,9 mil
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.