PANAITAKIS & CO SRL - CUI 28485224, Ogrezeni – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiuneNeplătitor TVA10 ani pe piață
PANAITAKIS & CO SRL
CUI 28485224J2016000241527
Principală, Sat Ogrezeni, Comuna Ogrezeni, Giurgiu
În 2025: cifra de afaceri 175 mii lei, profit net 69 mii lei, 0 angajați.
Date de identificare
CUI
28485224
Nr. Registrul Comerțului
J2016000241527
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
12 aprilie 2016
EUID
ROONRC.J2016000241527
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
reactivat 06.05.2026
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
02.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
175 mii lei
+1% față de 2024
Profit net
69 mii lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
69 mii lei
Datorii
114 mii lei
Active totale
183 mii lei
Marjă netă
39,4%
Risc scăzut
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 62% din active.
Clasament și firme similare
Locul 26 din 51 în județul Giurgiu și locul 6.719 din 12.578 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 07.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate
0111Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
0119Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
0141Creșterea bovinelor de lapte
0143Creșterea cailor și a altor cabaline
0144Creșterea cămilelor și a camelidelor
0145Creșterea ovinelor și caprinelor
0146Creșterea porcinelor
0147Creșterea păsărilor
0148Creșterea altor animale
0150Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
0161Activități auxiliare pentru producția vegetală
Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
130 mii
116 mii
117 mii
119 mii
120 mii
118 mii
123 mii
152 mii
173 mii
175 mii
Venituri totale
138 mii
116 mii
117 mii
119 mii
120 mii
122 mii
130 mii
152 mii
173 mii
178 mii
Cheltuieli totale
89 mii
109 mii
130 mii
83 mii
78 mii
79 mii
60 mii
33 mii
43 mii
89 mii
Profit / pierdere brută
49 mii
7.032
-13 mii
36 mii
42 mii
43 mii
70 mii
119 mii
129 mii
88 mii
Profit / pierdere netă
47 mii
5.874
-14 mii
34 mii
38 mii
40 mii
66 mii
99 mii
108 mii
69 mii
Număr mediu de angajați
1
2
2
—
—
—
—
0
0
0
Active imobilizate
20 mii
53 mii
41 mii
27 mii
13 mii
11 mii
2.698
1.802
115 mii
105 mii
Active circulante
51 mii
44 mii
30 mii
69 mii
92 mii
125 mii
94 mii
165 mii
77 mii
77 mii
din care stocuri
6.919
11 mii
16 mii
15 mii
14 mii
8.465
663
2.647
—
—
creanțe
2.212
6.154
26 mii
26 mii
1.325
1.052
7.920
9.878
31 mii
50 mii
casa și conturi la bănci
42 mii
27 mii
-11 mii
28 mii
77 mii
115 mii
85 mii
153 mii
47 mii
27 mii
Cheltuieli în avans
3.051
2.437
2.267
—
152
18
8
0
2.608
1.528
Datorii
33 mii
52 mii
41 mii
30 mii
20 mii
11 mii
37 mii
17 mii
87 mii
114 mii
Capitaluri proprii
41 mii
47 mii
33 mii
67 mii
85 mii
125 mii
60 mii
150 mii
109 mii
69 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.