PINE COLLECTION S.R.L. - CUI 38812684, Dobroești – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA2 ani pe piață
PINE COLLECTION S.R.L.
CUI 38812684J2024004908238
FERMEI, Sat Dobroești, Comuna Dobroești, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri 581 mii lei, profit net 41 mii lei, 2 angajați.
Date de identificare
CUI
38812684
Nr. Registrul Comerțului
J2024004908238
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
08 iulie 2024
EUID
ROONRC.J2024004908238
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.09.2025
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
reactivat 22.07.2024
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
31.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
581 mii lei
+1576% față de 2024
Profit net
41 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
152 mii lei
Datorii
56 mii lei
Active totale
208 mii lei
Marjă netă
7,1%
Cifră / angajat
291 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 92 din 185 în județul Ilfov și locul 354 din 812 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4641 – Comerț cu ridicata al produselor textile.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 04.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4641 – Comerț cu ridicata al produselor textile
1011Prelucrarea și conservarea cărnii
1012Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre
1013Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
1020Prelucrarea și conservarea peștelui, crustaceelor și moluștelor
1031Prelucrarea și conservarea cartofilor
1032Fabricarea sucurilor de fructe și legume
1039Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
1041Fabricarea uleiurilor și grăsimilor
1042Fabricarea margarinei și a altor produse comestibile similare
1051Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor
1052Fabricarea înghețatei
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 27% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
44 mii
102 mii
32 mii
113 mii
268 mii
143 mii
35 mii
581 mii
Venituri totale
44 mii
102 mii
35 mii
113 mii
268 mii
143 mii
37 mii
581 mii
Cheltuieli totale
132 mii
101 mii
40 mii
71 mii
101 mii
88 mii
92 mii
528 mii
Profit / pierdere brută
-88 mii
1.064
-5.007
42 mii
168 mii
55 mii
-55 mii
53 mii
Profit / pierdere netă
-88 mii
125
-5.319
41 mii
165 mii
54 mii
-56 mii
41 mii
Număr mediu de angajați
1
2
2
1
1
1
1
2
Active imobilizate
—
—
—
—
—
5.824
6.931
21 mii
Active circulante
62 mii
19 mii
32 mii
133 mii
216 mii
170 mii
113 mii
187 mii
din care stocuri
35 mii
12 mii
13 mii
33 mii
26 mii
32 mii
26 mii
28 mii
creanțe
26 mii
5.452
5.453
5.452
5.452
5.451
16 mii
123 mii
casa și conturi la bănci
505
1.767
14 mii
95 mii
184 mii
133 mii
71 mii
36 mii
Datorii
150 mii
107 mii
125 mii
185 mii
103 mii
8.954
8.853
56 mii
Capitaluri proprii
-88 mii
-88 mii
-93 mii
-52 mii
113 mii
167 mii
111 mii
152 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.