PIRAMIS WORK S.R.L. - CUI 40921381, Ghimbav – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare7 ani pe piață
PIRAMIS WORK S.R.L.
CUI 40921381J2019001315084
LUNGĂ, Oraș Ghimbav, Brașov
În 2025: cifra de afaceri 281 mii lei, profit net 131 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
40921381
Nr. Registrul Comerțului
J2019001315084
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
04 aprilie 2019
EUID
ROONRC.J2019001315084
Cod poștal
507075
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.04.2022
TVA la încasare
Da
din 01.04.2022
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
03.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Codlea
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
281 mii lei
+1013% față de 2024
Profit net
131 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
128 mii lei
Datorii
141 mii lei
Active totale
371 mii lei
Marjă netă
46,6%
Cifră / angajat
281 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 23 din 43 în județul Brașov și locul 336 din 684 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 2562 – Fabricarea articolelor de feronerie.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 03.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 2562 – Fabricarea articolelor de feronerie
1624Fabricarea ambalajelor din lemn
1721Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton
1725Fabricarea altor articole din hârtie și carton n.c.a.
2562Fabricarea articolelor de feronerie
3100Fabricarea de mobilă
3299Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
3319Repararea și întreținerea altor echipamente
3320Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
3811Colectarea deșeurilor nepericuloase
3821Recuperarea materialelor reciclabile
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 38% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
48 mii
82 mii
70 mii
111 mii
91 mii
25 mii
281 mii
Venituri totale
48 mii
82 mii
70 mii
111 mii
91 mii
25 mii
281 mii
Cheltuieli totale
63 mii
63 mii
58 mii
73 mii
59 mii
61 mii
131 mii
Profit / pierdere brută
-15 mii
20 mii
12 mii
38 mii
32 mii
-35 mii
150 mii
Profit / pierdere netă
-16 mii
19 mii
11 mii
36 mii
31 mii
-35 mii
131 mii
Număr mediu de angajați
5
2
2
2
2
1
1
Active imobilizate
—
—
—
290 mii
290 mii
290 mii
290 mii
Active circulante
1.388
46 mii
73 mii
56 mii
34 mii
25 mii
81 mii
din care stocuri
104
104
104
104
104
104
104
creanțe
600
45 mii
71 mii
56 mii
29 mii
19 mii
68 mii
casa și conturi la bănci
684
1.075
2.240
133
4.564
5.595
12 mii
Datorii
17 mii
43 mii
59 mii
127 mii
154 mii
216 mii
141 mii
Venituri în avans
—
—
—
183 mii
102 mii
102 mii
102 mii
Capitaluri proprii
-16 mii
3.017
14 mii
37 mii
68 mii
-2.365
128 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.