În 2025: cifra de afaceri 517 mii lei, profit net 2.466 lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
31696442
Nr. Registrul Comerțului
J2013000838290
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
27 mai 2013
EUID
ROONRC.J2013000838290
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 04.06.2013
TVA la încasare
Da
din 04.06.2013
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
05.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Buşteni
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
517 mii lei
+50% față de 2024
Profit net
2.466 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
-60 mii lei
Datorii
170 mii lei
Active totale
111 mii lei
Marjă netă
0,5%
Cifră / angajat
517 mii lei
Risc crescut
Clasament și firme similare
Locul 484 din 1.274 în județul Prahova și locul 15.144 din 35.548 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 29.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
4511Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
4519Comerț cu alte autovehicule
4520Întreținerea și repararea autovehiculelor
4531Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
4532Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
4540Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor
4611Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
4612Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
4613Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
4614Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (154%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
714 mii
1.000 mii
1,2 mil
1 mil
642 mii
849 mii
926 mii
810 mii
344 mii
517 mii
Venituri totale
719 mii
1 mil
1,3 mil
1,1 mil
645 mii
849 mii
926 mii
837 mii
344 mii
570 mii
Cheltuieli totale
698 mii
962 mii
1,3 mil
1,1 mil
684 mii
836 mii
903 mii
774 mii
410 mii
555 mii
Profit / pierdere brută
21 mii
42 mii
-44 mii
-19 mii
-39 mii
13 mii
23 mii
64 mii
-66 mii
15 mii
Profit / pierdere netă
18 mii
28 mii
-57 mii
-30 mii
-45 mii
4.574
14 mii
56 mii
-71 mii
2.466
Număr mediu de angajați
2
3
4
4
4
4
3
3
1
1
Active imobilizate
35 mii
158 mii
90 mii
60 mii
44 mii
16 mii
18 mii
2.678
3.702
3.077
Active circulante
146 mii
225 mii
231 mii
195 mii
101 mii
56 mii
58 mii
129 mii
102 mii
108 mii
din care stocuri
1.367
—
226
2.808
—
9.586
37 mii
25 mii
32 mii
32 mii
creanțe
91 mii
219 mii
149 mii
148 mii
56 mii
44 mii
15 mii
89 mii
53 mii
58 mii
casa și conturi la bănci
53 mii
5.709
81 mii
45 mii
45 mii
1.866
5.733
16 mii
18 mii
18 mii
Cheltuieli în avans
—
1.005
4.300
3.729
3.464
3.250
4.540
—
—
—
Datorii
138 mii
313 mii
311 mii
275 mii
212 mii
135 mii
127 mii
123 mii
168 mii
170 mii
Capitaluri proprii
43 mii
71 mii
14 mii
-16 mii
-63 mii
-60 mii
-46 mii
9.061
-62 mii
-60 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.