În 2025: cifra de afaceri 5,1 mil lei, profit net 390 mii lei, 4 angajați.
Date de identificare
CUI
34716021
Nr. Registrul Comerțului
J2015000390521
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
29 iunie 2015
EUID
ROONRC.J2015000390521
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 04.12.2024
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
01.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
5,1 mil lei
+518% față de 2024
Profit net
390 mii lei
Angajați (medie)
4
Capitaluri proprii
510 mii lei
Datorii
506 mii lei
Active totale
1 mil lei
Marjă netă
7,6%
Cifră / angajat
1,3 mil lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 22 din 461 în județul Giurgiu și locul 2.183 din 20.683 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 03.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
3314Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
4221Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
4222Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
4321
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 50% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
—
—
193 mii
967 mii
967 mii
315 mii
0
—
831 mii
5,1 mil
Venituri totale
0
0
194 mii
980 mii
1,1 mil
322 mii
1
2
831 mii
5,2 mil
Cheltuieli totale
23 mii
—
196 mii
1,1 mil
960 mii
278 mii
463
240
660 mii
4,7 mil
Profit / pierdere brută
-23 mii
0
-1.708
-108 mii
98 mii
44 mii
-462
-238
171 mii
484 mii
Profit / pierdere netă
-23 mii
0
-3.637
-118 mii
88 mii
41 mii
-462
-238
143 mii
390 mii
Număr mediu de angajați
1
—
5
25
17
6
0
0
1
4
Active imobilizate
34
34
15 mii
38 mii
4.074
0
0
—
194 mii
481 mii
Active circulante
267
267
45 mii
48 mii
88 mii
26 mii
25 mii
25 mii
221 mii
528 mii
din care stocuri
—
—
—
63
63
63
63
63
63
13 mii
creanțe
127
127
31 mii
3.798
21 mii
20 mii
4.126
4.127
217 mii
403 mii
casa și conturi la bănci
140
140
14 mii
44 mii
67 mii
6.022
21 mii
21 mii
4.692
113 mii
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
202
202
202
202
202
7.312
Datorii
30 mii
30 mii
93 mii
237 mii
155 mii
48 mii
48 mii
48 mii
296 mii
506 mii
Capitaluri proprii
-30 mii
-30 mii
-34 mii
-151 mii
-64 mii
-22 mii
-22 mii
-23 mii
120 mii
510 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
400
400
800
800
800
800
800
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.