În 2025: cifra de afaceri 109 mii lei, pierdere netă 89 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
2124013
Nr. Registrul Comerțului
J1991000562209
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
09 iulie 1991
EUID
ROONRC.J1991000562209
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.11.1995
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
01.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Hunedoara
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
109 mii lei
+5% față de 2024
Pierdere netă
89 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
-347 mii lei
Datorii
1,2 mil lei
Active totale
805 mii lei
Marjă netă
-82,2%
Cifră / angajat
109 mii lei
Risc crescut
Clasament și firme similare
Locul 23 din 27 în județul Hunedoara și locul 1.157 din 1.380 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4755 – Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a..
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 01.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4755 – Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4323Lucrări de izolații
4331Lucrări de ipsoserie
4332Lucrări de tâmplărie și dulgherie
4333Lucrări de pardosire și placare a pereților
4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
4335Alte lucrări de finisare
4341Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (143%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
236 mii
176 mii
154 mii
136 mii
151 mii
122 mii
112 mii
110 mii
104 mii
109 mii
Venituri totale
236 mii
177 mii
155 mii
136 mii
151 mii
122 mii
112 mii
110 mii
104 mii
204 mii
Cheltuieli totale
233 mii
176 mii
265 mii
161 mii
193 mii
160 mii
162 mii
177 mii
203 mii
292 mii
Profit / pierdere brută
3.109
317
-110 mii
-25 mii
-42 mii
-38 mii
-50 mii
-67 mii
-99 mii
-88 mii
Profit / pierdere netă
2.611
-1.451
-112 mii
-26 mii
-44 mii
-40 mii
-51 mii
-68 mii
-100 mii
-89 mii
Număr mediu de angajați
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
Active imobilizate
438 mii
420 mii
402 mii
387 mii
372 mii
361 mii
346 mii
330 mii
315 mii
175 mii
Active circulante
1,3 mil
1,4 mil
1,1 mil
1,1 mil
1,1 mil
1,1 mil
1,1 mil
1,1 mil
631 mii
630 mii
din care stocuri
1,3 mil
1,4 mil
1,1 mil
1,1 mil
1,1 mil
1,1 mil
1,1 mil
1,1 mil
628 mii
627 mii
creanțe
—
488
—
497
142
1.314
846
1.367
29
44
casa și conturi la bănci
660
3.020
15 mii
2.752
112
1.052
2.303
5.333
3.092
2.910
Datorii
1,6 mil
1,6 mil
1,4 mil
1,4 mil
1,5 mil
1,5 mil
1,5 mil
1,6 mil
1,2 mil
1,2 mil
Capitaluri proprii
185 mii
183 mii
71 mii
45 mii
1.404
-38 mii
-90 mii
-158 mii
-258 mii
-347 mii
din care capital subscris vărsat
35 mii
35 mii
35 mii
35 mii
35 mii
35 mii
35 mii
35 mii
35 mii
35 mii
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.