PROGRES CENTER SRL - CUI 20441834, Timișoara – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiuneNeplătitor TVA19 ani pe piață
PROGRES CENTER SRL
CUI 20441834J2007000081350
Str. IRLANDA, et. 2, ap. 8, Municipiul Timișoara, Timiș
În 2025: cifra de afaceri 319 mii lei, profit net 191 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
20441834
Nr. Registrul Comerțului
J2007000081350
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
05 ianuarie 2007
EUID
ROONRC.J2007000081350
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
08.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
319 mii lei
+9% față de 2024
Profit net
191 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
192 mii lei
Datorii
264 mii lei
Active totale
455 mii lei
Marjă netă
59,9%
Cifră / angajat
319 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 148 din 520 în județul Timiș și locul 3.672 din 11.272 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 07.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management
4110Dezvoltare (promovare) imobiliară
4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4212Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
4213Construcția de poduri și tuneluri
4221Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
4222Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4291Construcții hidrotehnice
4299Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 58% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
69 mii
171 mii
168 mii
288 mii
295 mii
270 mii
228 mii
294 mii
293 mii
319 mii
Venituri totale
69 mii
171 mii
168 mii
288 mii
495 mii
270 mii
228 mii
294 mii
293 mii
319 mii
Cheltuieli totale
29 mii
-14 mii
15 mii
48 mii
280 mii
159 mii
151 mii
137 mii
131 mii
124 mii
Profit / pierdere brută
41 mii
184 mii
153 mii
240 mii
216 mii
111 mii
77 mii
157 mii
162 mii
195 mii
Profit / pierdere netă
39 mii
179 mii
148 mii
235 mii
211 mii
109 mii
75 mii
154 mii
160 mii
191 mii
Număr mediu de angajați
—
—
—
1
1
1
1
1
1
1
Active imobilizate
—
—
—
—
—
—
—
3.066
2.497
686
Active circulante
79 mii
212 mii
360 mii
573 mii
779 mii
889 mii
723 mii
328 mii
364 mii
455 mii
creanțe
8.325
56 mii
54 mii
73 mii
62 mii
578 mii
589 mii
270 mii
229 mii
247 mii
casa și conturi la bănci
71 mii
156 mii
306 mii
500 mii
717 mii
310 mii
134 mii
58 mii
135 mii
208 mii
Datorii
30 mii
32 mii
32 mii
10 mii
5.430
5.982
17 mii
13 mii
16 mii
264 mii
Capitaluri proprii
49 mii
180 mii
328 mii
562 mii
773 mii
883 mii
706 mii
319 mii
350 mii
192 mii
din care capital subscris vărsat
500
500
500
500
500
500
500
500
500
500
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.