Q TEST SRL - CUI 18417761, Iași – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare20 ani pe piață
Q TEST SRL
CUI 18417761J2006000455220
B-dul NICOLAE IORGA, bl. Z4, sc. A, et. 10, ap. 3, Municipiul Iași, Iași
În 2024: cifra de afaceri 1,3 mil lei, profit net 369 mii lei, 5 angajați.
Date de identificare
CUI
18417761
Nr. Registrul Comerțului
J2006000455220
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
23 februarie 2006
EUID
ROONRC.J2006000455220
Cod poștal
700196
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.08.2008
TVA la încasare
Da
din 01.01.2013
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
07.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2024
Cifra de afaceri
1,3 mil lei
+9% față de 2023
Profit net
369 mii lei
Angajați (medie)
5
Capitaluri proprii
878 mii lei
Datorii
147 mii lei
Active totale
1 mil lei
Marjă netă
28,9%
Cifră / angajat
255 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 13 din 74 în județul Iași și locul 395 din 2.880 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 7120 – Activități de testări și analize tehnice.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 07.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 7120 – Activități de testări și analize tehnice
1723Fabricarea articolelor de papetărie
1725Fabricarea altor articole din hârtie și carton n.c.a.
2012Fabricarea coloranților și a pigmenților
2013Fabricarea altor produse chimice anorganice, de bază
2014Fabricarea altor produse chimice organice, de bază
2016Fabricarea materialelor plastice în forme primare
2020Fabricarea pesticidelor și a altor produse agrochimice
2030Fabricarea vopselelor, lacurilor, cernelii tipografice și masticurilor
2041Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere
2042Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă)
2051Fabricarea biocombustibililor lichizi
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2024, datorii de 14% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2023
2024
Cifra de afaceri netă
382 mii
247 mii
270 mii
431 mii
566 mii
831 mii
1,2 mil
1,3 mil
Venituri totale
403 mii
266 mii
290 mii
475 mii
585 mii
863 mii
1,2 mil
1,3 mil
Cheltuieli totale
288 mii
189 mii
227 mii
296 mii
425 mii
506 mii
784 mii
927 mii
Profit / pierdere brută
115 mii
77 mii
63 mii
179 mii
160 mii
357 mii
453 mii
397 mii
Profit / pierdere netă
111 mii
74 mii
60 mii
174 mii
155 mii
350 mii
443 mii
369 mii
Număr mediu de angajați
3
3
3
3
4
4
5
5
Active imobilizate
89 mii
73 mii
53 mii
112 mii
82 mii
104 mii
96 mii
127 mii
Active circulante
363 mii
141 mii
169 mii
260 mii
460 mii
798 mii
897 mii
898 mii
din care stocuri
23 mii
35 mii
56 mii
96 mii
158 mii
276 mii
383 mii
440 mii
creanțe
136 mii
88 mii
43 mii
122 mii
45 mii
99 mii
229 mii
222 mii
casa și conturi la bănci
204 mii
17 mii
70 mii
42 mii
257 mii
423 mii
285 mii
236 mii
Datorii
156 mii
137 mii
85 mii
61 mii
77 mii
87 mii
483 mii
147 mii
Capitaluri proprii
296 mii
76 mii
136 mii
310 mii
465 mii
815 mii
510 mii
878 mii
din care capital subscris vărsat
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.