RAFIX INSTAL SERVICE SRL - CUI 32130254, Bragadiru | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare13 ani pe piață
RAFIX INSTAL SERVICE SRL
CUI 32130254J23/2458/2013
CRIȘUL REPEDE, Oraș Bragadiru, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri 163 mii lei, pierdere netă 96 mii lei, 2 angajați.
Date de identificare
CUI
32130254
Nr. Registrul Comerțului
J23/2458/2013
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
13 august 2013
EUID
ROONRC.J23/2458/2013
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 30.08.2013
TVA la încasare
Da
din 30.08.2013
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
28.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
163 mii lei
-26% față de 2024
Pierdere netă
96 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
-201 mii lei
Datorii
764 mii lei
Active totale
562 mii lei
Marjă netă
-58,9%
Cifră / angajat
81 mii lei
Risc crescut
Clasament și firme similare
Locul 446 din 674 în județul Ilfov și locul 5.594 din 9.087 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4321Lucrări de instalații electrice
4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4329Alte lucrări de instalații pentru construcții
4331Lucrări de ipsoserie
4332Lucrări de tâmplărie și dulgherie
4333Lucrări de pardosire și placare a pereților
4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
4339Alte lucrări de finisare
4391Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
4399Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în 2025; datorii mai mari decât activele (136%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
128 mii
254 mii
356 mii
369 mii
442 mii
310 mii
325 mii
336 mii
219 mii
163 mii
Venituri totale
128 mii
254 mii
356 mii
378 mii
466 mii
317 mii
334 mii
354 mii
229 mii
168 mii
Cheltuieli totale
158 mii
262 mii
334 mii
372 mii
453 mii
380 mii
323 mii
379 mii
225 mii
264 mii
Profit / pierdere brută
-30 mii
-8.075
22 mii
5.969
13 mii
-63 mii
11 mii
-25 mii
4.184
-96 mii
Profit / pierdere netă
-34 mii
-11 mii
19 mii
2.182
8.950
-66 mii
7.508
-29 mii
1.605
-96 mii
Număr mediu de angajați
1
2
3
3
3
3
3
3
3
2
Active imobilizate
—
—
—
—
9.130
7.870
6.611
5.456
5.456
9.322
Active circulante
39 mii
61 mii
115 mii
188 mii
261 mii
289 mii
381 mii
440 mii
556 mii
551 mii
din care stocuri
16 mii
21 mii
48 mii
109 mii
160 mii
182 mii
237 mii
262 mii
374 mii
383 mii
creanțe
15 mii
36 mii
58 mii
69 mii
73 mii
95 mii
135 mii
151 mii
160 mii
160 mii
casa și conturi la bănci
7.377
3.726
9.027
11 mii
27 mii
12 mii
9.215
27 mii
22 mii
9.476
Cheltuieli în avans
168
245
632
784
827
1.312
887
1.976
2.292
1.686
Datorii
78 mii
111 mii
147 mii
218 mii
291 mii
384 mii
467 mii
554 mii
669 mii
764 mii
Capitaluri proprii
-39 mii
-50 mii
-31 mii
-29 mii
-20 mii
-86 mii
-78 mii
-107 mii
-105 mii
-201 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.