În 2025: cifra de afaceri 2,7 mil lei, profit net 245 mii lei, 8 angajați.
Date de identificare
CUI
15486899
Nr. Registrul Comerțului
J2003000614044
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
04 iunie 2003
EUID
ROONRC.J2003000614044
Cod poștal
601074
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 17.06.2003
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
07.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Oneşti
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
2,7 mil lei
+8% față de 2024
Profit net
245 mii lei
Angajați (medie)
8
Capitaluri proprii
423 mii lei
Datorii
853 mii lei
Active totale
1,3 mil lei
Marjă netă
9,2%
Cifră / angajat
334 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 5 din 78 în județul Bacău și locul 143 din 3.111 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4776 – Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 07.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4776 – Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
0111Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
0124Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
0125Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor
0126Cultivarea fructelor oleaginoase
0127Cultivarea plantelor pentru prepararea băuturilor
0128Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
0129Cultivarea altor plante permanente
0130Cultivarea plantelor pentru înmulțire
0147Creșterea păsărilor
0148Creșterea altor animale
0150
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 67% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
1,6 mil
1,7 mil
1,7 mil
1,8 mil
1,7 mil
1,8 mil
2,3 mil
2,5 mil
2,7 mil
Venituri totale
1,6 mil
1,8 mil
1,7 mil
1,8 mil
1,7 mil
1,8 mil
2,3 mil
2,5 mil
2,7 mil
Cheltuieli totale
1,4 mil
1,5 mil
1,6 mil
1,7 mil
1,6 mil
1,6 mil
2,1 mil
2,3 mil
2,4 mil
Profit / pierdere brută
233 mii
239 mii
118 mii
129 mii
160 mii
114 mii
219 mii
228 mii
286 mii
Profit / pierdere netă
195 mii
220 mii
101 mii
113 mii
150 mii
100 mii
200 mii
195 mii
245 mii
Număr mediu de angajați
8
8
8
9
7
7
7
7
8
Active imobilizate
231 mii
228 mii
211 mii
186 mii
162 mii
124 mii
116 mii
181 mii
424 mii
Active circulante
920 mii
1,2 mil
1,3 mil
585 mii
762 mii
538 mii
792 mii
767 mii
852 mii
din care stocuri
411 mii
355 mii
338 mii
333 mii
273 mii
321 mii
479 mii
553 mii
796 mii
creanțe
500 mii
764 mii
915 mii
111 mii
390 mii
22 mii
260 mii
96 mii
18 mii
casa și conturi la bănci
8.275
33 mii
8.968
141 mii
99 mii
196 mii
53 mii
118 mii
37 mii
Datorii
414 mii
424 mii
414 mii
450 mii
452 mii
550 mii
667 mii
731 mii
853 mii
Capitaluri proprii
737 mii
957 mii
1,1 mil
321 mii
472 mii
113 mii
242 mii
217 mii
423 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.