În 2025: cifra de afaceri 756 mii lei, profit net 30 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
34164849
Nr. Registrul Comerțului
J2015000175016
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
27 februarie 2015
EUID
ROONRC.J2015000175016
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.02.2020
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
03.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Aiud
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
756 mii lei
+77% față de 2024
Profit net
30 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
79 mii lei
Datorii
801 mii lei
Active totale
879 mii lei
Marjă netă
3,9%
Cifră / angajat
756 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 62 din 157 în județul Alba și locul 4.783 din 10.255 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5611 – Restaurante.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 03.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 5611 – Restaurante
1071Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
1072Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
4617Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
4618Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
4619Intermedieri în comerțul cu produse diverse
4631Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
4632Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
4633Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
4636Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
4638Comerț cu ridicata specializat al altor alimente
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 91% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
116 mii
9.920
56 mii
391 mii
308 mii
367 mii
151 mii
1,5 mil
428 mii
756 mii
Venituri totale
116 mii
9.920
56 mii
391 mii
309 mii
367 mii
151 mii
1,5 mil
428 mii
756 mii
Cheltuieli totale
203 mii
52 mii
40 mii
349 mii
268 mii
288 mii
190 mii
1,4 mil
633 mii
704 mii
Profit / pierdere brută
-87 mii
-42 mii
16 mii
42 mii
41 mii
79 mii
-39 mii
82 mii
-205 mii
52 mii
Profit / pierdere netă
-88 mii
-42 mii
15 mii
30 mii
32 mii
70 mii
-41 mii
68 mii
-216 mii
30 mii
Număr mediu de angajați
3
1
1
—
—
1
1
2
2
1
Active imobilizate
—
—
3.649
2.281
15 mii
9.524
4.762
116 mii
423 mii
385 mii
Active circulante
239 mii
159 mii
178 mii
319 mii
413 mii
501 mii
582 mii
923 mii
698 mii
494 mii
din care stocuri
—
14 mii
3.660
—
—
—
291 mii
70 mii
80 mii
56 mii
creanțe
134 mii
135 mii
149 mii
16 mii
144 mii
121 mii
274 mii
467 mii
497 mii
431 mii
casa și conturi la bănci
105 mii
10 mii
25 mii
303 mii
269 mii
380 mii
17 mii
386 mii
122 mii
7.090
Datorii
56 mii
19 mii
27 mii
194 mii
269 mii
280 mii
398 mii
782 mii
1,1 mil
801 mii
Venituri în avans
58 mii
58 mii
58 mii
—
—
—
—
—
—
—
Capitaluri proprii
125 mii
82 mii
97 mii
127 mii
159 mii
230 mii
188 mii
256 mii
35 mii
79 mii
din care capital subscris vărsat
400
400
400
400
400
400
400
400
400
400
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.