În 2025: cifra de afaceri 109 mii lei, profit net 3.098 lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
30194170
Nr. Registrul Comerțului
J2012001296120
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
15 mai 2012
EUID
ROONRC.J2012001296120
Cod poștal
407035
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 28.12.2012
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
05.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
109 mii lei
-37% față de 2024
Profit net
3.098 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
9.116 lei
Datorii
129 mii lei
Active totale
138 mii lei
Marjă netă
2,8%
Cifră / angajat
109 mii lei
Risc mediu
Clasament și firme similare
Locul 403 din 484 în județul Cluj și locul 8.516 din 10.296 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5611 – Restaurante.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 05.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 5611 – Restaurante
1011Prelucrarea și conservarea cărnii
1012Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre
1013Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
1020Prelucrarea și conservarea peștelui, crustaceelor și moluștelor
1031Prelucrarea și conservarea cartofilor
1032Fabricarea sucurilor de fructe și legume
1039Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
1051Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor
1052Fabricarea înghețatei
1061Fabricarea produselor de morărit
1062Fabricarea amidonului și a produselor din amidon
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 93% din active; cifra de afaceri a scăzut cu 37% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
670 mii
621 mii
590 mii
623 mii
415 mii
476 mii
319 mii
110 mii
173 mii
109 mii
Venituri totale
682 mii
656 mii
602 mii
635 mii
432 mii
486 mii
393 mii
115 mii
175 mii
109 mii
Cheltuieli totale
679 mii
635 mii
596 mii
627 mii
425 mii
434 mii
315 mii
150 mii
129 mii
102 mii
Profit / pierdere brută
3.073
22 mii
6.161
7.706
6.385
52 mii
78 mii
-35 mii
46 mii
6.743
Profit / pierdere netă
2.567
1.432
410
1.515
2.097
50 mii
74 mii
-36 mii
41 mii
3.098
Număr mediu de angajați
9
9
9
8
3
4
4
2
1
1
Active imobilizate
155 mii
96 mii
54 mii
31 mii
20 mii
9.131
388
—
—
—
Active circulante
127 mii
152 mii
259 mii
273 mii
141 mii
115 mii
205 mii
121 mii
169 mii
138 mii
din care stocuri
68 mii
94 mii
154 mii
189 mii
89 mii
2.339
1.510
4.168
1.077
—
creanțe
47 mii
52 mii
97 mii
69 mii
45 mii
28 mii
111 mii
8.670
158 mii
102 mii
casa și conturi la bănci
13 mii
6.276
8.705
15 mii
7.034
85 mii
93 mii
108 mii
8.973
36 mii
Cheltuieli în avans
3.732
3.403
1.648
1.144
1.308
—
223
—
592
—
Datorii
174 mii
173 mii
262 mii
265 mii
131 mii
14 mii
132 mii
156 mii
163 mii
129 mii
Venituri în avans
99 mii
64 mii
39 mii
23 mii
12 mii
41 mii
—
—
—
—
Capitaluri proprii
13 mii
15 mii
15 mii
17 mii
19 mii
69 mii
74 mii
-35 mii
6.017
9.116
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.