REZIDENT IMOBIL SRL - CUI 38333878, Iași – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiuneNeplătitor TVA9 ani pe piață
REZIDENT IMOBIL SRL
CUI 38333878J2017003158225
VASILE LUPU, Municipiul Iași, Iași
În 2025: cifra de afaceri 231 mii lei, pierdere netă 29 mii lei, 2 angajați.
Date de identificare
CUI
38333878
Nr. Registrul Comerțului
J2017003158225
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
10 octombrie 2017
EUID
ROONRC.J2017003158225
Cod poștal
700309
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
08.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
231 mii lei
-8% față de 2024
Pierdere netă
29 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
26 mii lei
Datorii
102 mii lei
Active totale
128 mii lei
Marjă netă
-12,7%
Cifră / angajat
115 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 672 din 947 în județul Iași și locul 23.325 din 35.553 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 08.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
4341Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
4619Intermedieri în comerțul cu produse diverse
4621Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
4622Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
4631Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
—
15 mii
11 mii
18 mii
32 mii
59 mii
131 mii
252 mii
231 mii
Venituri totale
0
15 mii
11 mii
18 mii
32 mii
59 mii
131 mii
252 mii
231 mii
Cheltuieli totale
777
9.932
11 mii
13 mii
21 mii
31 mii
81 mii
183 mii
258 mii
Profit / pierdere brută
-777
4.575
425
5.083
11 mii
29 mii
50 mii
69 mii
-27 mii
Profit / pierdere netă
-777
4.184
80
4.765
11 mii
27 mii
49 mii
67 mii
-29 mii
Număr mediu de angajați
0
0
—
0
0
0
1
2
2
Active imobilizate
—
0
—
0
0
—
—
138 mii
110 mii
Active circulante
23
4.961
4.467
9.043
13 mii
32 mii
58 mii
26 mii
17 mii
din care stocuri
—
657
829
425
233
108
1.224
462
327
creanțe
—
0
2.000
2.030
2.000
26 mii
39 mii
17 mii
217
casa și conturi la bănci
23
4.304
1.638
6.588
11 mii
6.046
18 mii
8.889
17 mii
Cheltuieli în avans
—
0
—
0
0
—
—
6.316
204
Datorii
600
1.154
579
390
335
4.289
5.191
103 mii
102 mii
Capitaluri proprii
-577
3.807
3.888
8.653
13 mii
28 mii
53 mii
67 mii
26 mii
din care capital subscris vărsat
200
400
400
400
400
400
400
400
400
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.