În 2025: cifra de afaceri 9,4 mil lei, profit net 1,8 mil lei, 21 angajați.
Date de identificare
CUI
38649871
Nr. Registrul Comerțului
J2018000006180
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
03 ianuarie 2018
EUID
ROONRC.J2018000006180
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 30.12.2024
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
reactivat 04.07.2024
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
04.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
9,4 mil lei
+266% față de 2024
Profit net
1,8 mil lei
Angajați (medie)
21
Capitaluri proprii
2,4 mil lei
Datorii
1,3 mil lei
Active totale
3,7 mil lei
Marjă netă
19,1%
Cifră / angajat
446 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 10 din 281 în județul Gorj și locul 1.352 din 20.564 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 05.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
2361Fabricarea produselor din beton pentru construcții
2366Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
3511Producția de energie electrică din resurse neregenerabile
3512Producția de energie electrică din resurse regenerabile
3513Transportul energiei electrice
3514Distribuția energiei electrice
3515Comercializarea energiei electrice
3516Depozitarea energiei electrice
3540Activități ale agenților și brokerilor din domeniul energiei electrice și a gazelor naturale
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 35% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
461 mii
311 mii
547 mii
830 mii
828 mii
2,8 mil
2,6 mil
9,4 mil
Venituri totale
461 mii
439 mii
550 mii
835 mii
826 mii
3,4 mil
2,6 mil
9,6 mil
Cheltuieli totale
427 mii
677 mii
630 mii
812 mii
787 mii
2,7 mil
2,3 mil
7,5 mil
Profit / pierdere brută
34 mii
-238 mii
-80 mii
23 mii
39 mii
667 mii
265 mii
2,1 mil
Profit / pierdere netă
30 mii
-242 mii
-86 mii
15 mii
31 mii
642 mii
221 mii
1,8 mil
Număr mediu de angajați
14
15
10
9
10
15
16
21
Active imobilizate
11 mii
37 mii
72 mii
357 mii
360 mii
576 mii
524 mii
941 mii
Active circulante
280 mii
427 mii
560 mii
630 mii
1,4 mil
2,1 mil
1,8 mil
2,7 mil
din care stocuri
—
239 mii
269 mii
214 mii
595 mii
401 mii
692 mii
147 mii
creanțe
280 mii
159 mii
205 mii
372 mii
748 mii
1,4 mil
662 mii
1,5 mil
casa și conturi la bănci
140
28 mii
86 mii
44 mii
82 mii
282 mii
446 mii
1 mil
Cheltuieli în avans
221
221
221
—
—
—
—
—
Datorii
261 mii
641 mii
894 mii
1,2 mil
1,9 mil
2,2 mil
1,6 mil
1,3 mil
Venituri în avans
—
—
—
—
—
—
1.345
1.345
Capitaluri proprii
30 mii
-177 mii
-262 mii
-181 mii
-150 mii
493 mii
696 mii
2,4 mil
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
20 mii
20 mii
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.