ROBELLI VISION S.R.L. - CUI 33009995, Iași – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA12 ani pe piață
ROBELLI VISION S.R.L.
CUI 33009995J22/582/2014
SĂLCIILOR, bl. 829, sc. B, et. 1, ap. 6, Municipiul Iași, Iași
În 2025: cifra de afaceri 555 mii lei, pierdere netă 49 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
33009995
Nr. Registrul Comerțului
J22/582/2014
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
02 aprilie 2014
EUID
ROONRC.J22/582/2014
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 11.06.2024
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
reactivat 11.06.2024
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
05.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
555 mii lei
-62% față de 2024
Pierdere netă
49 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
357 mii lei
Datorii
64 mii lei
Active totale
510 mii lei
Marjă netă
-8,9%
Cifră / angajat
555 mii lei
Risc mediu
Clasament și firme similare
Locul 162 din 526 în județul Iași și locul 3.989 din 15.127 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 05.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4110Dezvoltare (promovare) imobiliară
4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
4212Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
4213Construcția de poduri și tuneluri
4221Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
4222Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4291Construcții hidrotehnice
4299Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; cifra de afaceri a scăzut cu 62% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
161 mii
205 mii
221 mii
335 mii
575 mii
1,8 mil
2,1 mil
1,6 mil
1,5 mil
555 mii
Venituri totale
161 mii
206 mii
224 mii
345 mii
578 mii
1,8 mil
2,1 mil
1,6 mil
1,5 mil
560 mii
Cheltuieli totale
157 mii
190 mii
158 mii
68 mii
219 mii
675 mii
1,1 mil
1 mil
1,2 mil
609 mii
Profit / pierdere brută
3.808
16 mii
66 mii
278 mii
359 mii
1,1 mil
1,1 mil
557 mii
220 mii
-49 mii
Profit / pierdere netă
592
14 mii
64 mii
274 mii
353 mii
1,1 mil
1,1 mil
543 mii
181 mii
-49 mii
Număr mediu de angajați
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
Active imobilizate
—
—
—
—
5.525
5.525
12 mii
11 mii
9.196
7.861
Active circulante
5.554
19 mii
85 mii
360 mii
654 mii
1,7 mil
1,1 mil
568 mii
520 mii
502 mii
din care stocuri
—
—
—
—
0
0
0
0
8.139
8.139
creanțe
4.707
16 mii
7.156
23 mii
615 mii
1,3 mil
837 mii
466 mii
435 mii
491 mii
casa și conturi la bănci
847
2.290
78 mii
337 mii
39 mii
367 mii
220 mii
102 mii
77 mii
3.274
Datorii
4.025
3.293
5.119
30 mii
36 mii
628 mii
9.326
34 mii
34 mii
64 mii
Venituri în avans
—
—
—
—
0
0
0
0
90 mii
90 mii
Capitaluri proprii
1.529
15 mii
80 mii
330 mii
623 mii
1,1 mil
1,1 mil
544 mii
406 mii
357 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
400
400
400
400
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.