UNIVERSITĂȚII, bl. A, sc. A, et. 4, ap. 16, Municipiul Suceava, Suceava
În 2025: cifra de afaceri 3,8 mil lei, profit net 703 mii lei, 9 angajați.
Date de identificare
CUI
26790612
Nr. Registrul Comerțului
J2010000246335
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
16 aprilie 2010
EUID
ROONRC.J2010000246335
Cod poștal
720229
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 30.06.2016
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
reactivat 25.05.2016
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
05.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
3,8 mil lei
-35% față de 2024
Profit net
703 mii lei
Angajați (medie)
9
Capitaluri proprii
659 mii lei
Datorii
13,2 mil lei
Active totale
13,9 mil lei
Marjă netă
18,7%
Cifră / angajat
417 mii lei
Risc mediu
Clasament și firme similare
Locul 79 din 617 în județul Suceava și locul 2.779 din 20.394 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 28.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
4321Lucrări de instalații electrice
4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4323Lucrări de izolații
4324Alte lucrări de instalații pentru construcții
4331Lucrări de ipsoserie
4332Lucrări de tâmplărie și dulgherie
4333Lucrări de pardosire și placare a pereților
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 95% din active; cifra de afaceri a scăzut cu 35% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
268 mii
274 mii
360 mii
309 mii
235 mii
192 mii
255 mii
722 mii
5,8 mil
3,8 mil
Venituri totale
268 mii
274 mii
370 mii
295 mii
309 mii
307 mii
342 mii
3,3 mil
3,9 mil
4,8 mil
Cheltuieli totale
432 mii
461 mii
609 mii
678 mii
646 mii
548 mii
805 mii
2,9 mil
1,8 mil
4 mil
Profit / pierdere brută
-163 mii
-187 mii
-239 mii
-383 mii
-337 mii
-241 mii
-462 mii
389 mii
2,1 mil
814 mii
Profit / pierdere netă
-163 mii
-188 mii
-239 mii
-383 mii
-337 mii
-241 mii
-462 mii
389 mii
2 mil
703 mii
Număr mediu de angajați
12
12
13
13
10
12
10
8
10
9
Active imobilizate
16 mii
6.797
1.530
725
468
212
220 mii
3,1 mil
353 mii
6,8 mil
Active circulante
218 mii
248 mii
299 mii
298 mii
405 mii
442 mii
792 mii
1,7 mil
4,8 mil
7,1 mil
din care stocuri
185 mii
226 mii
257 mii
268 mii
390 mii
402 mii
705 mii
1,1 mil
3,3 mil
4,9 mil
creanțe
29 mii
22 mii
27 mii
27 mii
8.036
32 mii
76 mii
375 mii
1,5 mil
2 mil
casa și conturi la bănci
4.396
919
15 mii
4.042
7.134
8.282
11 mii
171 mii
71 mii
212 mii
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
0
22
44
294
359
4.715
Datorii
632 mii
795 mii
1,1 mil
1,5 mil
1,8 mil
2,1 mil
3,1 mil
6,5 mil
5,2 mil
13,2 mil
Capitaluri proprii
-397 mii
-540 mii
-779 mii
-1,2 mil
-1,4 mil
-1,6 mil
-2,1 mil
-1,7 mil
-44 mii
659 mii
din care capital subscris vărsat
200
45 mii
45 mii
45 mii
45 mii
45 mii
45 mii
45 mii
45 mii
45 mii
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.