ROK SERV SRL - CUI 6025420, Buftea – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA24 ani pe piață
ROK SERV SRL
CUI 6025420J2002001807239
B-dul MIHAI EMINESCU, bl. R3, sc. A, et. 2, ap. 6, Loc. Buftea, Oraș Buftea, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri 1,1 mil lei, profit net 143 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
6025420
Nr. Registrul Comerțului
J2002001807239
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
06 septembrie 2002
EUID
ROONRC.J2002001807239
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.04.2005
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
05.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
1,1 mil lei
-11% față de 2024
Profit net
143 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
143 mii lei
Datorii
61 mii lei
Active totale
204 mii lei
Marjă netă
13%
Cifră / angajat
1,1 mil lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 29 din 109 în județul Ilfov și locul 319 din 2.147 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4333 – Lucrări de pardosire și placare a pereților.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 03.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4333 – Lucrări de pardosire și placare a pereților
1611Tăierea și rindeluirea lemnului
1612Prelucrarea și finisarea lemnului
1621Fabricarea de furnire și a panourilor din lemn
1622Fabricarea parchetului asamblat în panouri
1623Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
1625Fabricarea de uși și ferestre din lemn
1627Finisarea articolelor din lemn
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4212Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
4213Construcția de poduri și tuneluri
4221Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 30% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
114 mii
102 mii
84 mii
198 mii
528 mii
1,5 mil
927 mii
1,5 mil
1,2 mil
1,1 mil
Venituri totale
117 mii
103 mii
84 mii
204 mii
528 mii
1,5 mil
927 mii
1,5 mil
1,3 mil
1,1 mil
Cheltuieli totale
94 mii
74 mii
26 mii
195 mii
332 mii
1,3 mil
826 mii
1,1 mil
1,1 mil
925 mii
Profit / pierdere brută
23 mii
28 mii
59 mii
8.662
196 mii
236 mii
102 mii
488 mii
141 mii
174 mii
Profit / pierdere netă
20 mii
26 mii
56 mii
2.539
181 mii
223 mii
93 mii
472 mii
105 mii
143 mii
Număr mediu de angajați
1
1
—
—
—
1
1
1
1
1
Active imobilizate
145 mii
143 mii
141 mii
184 mii
38 mii
175 mii
189 mii
120 mii
47 mii
80 mii
Active circulante
268 mii
281 mii
308 mii
239 mii
346 mii
226 mii
400 mii
463 mii
276 mii
124 mii
din care stocuri
262 mii
272 mii
299 mii
238 mii
173 mii
—
—
—
70 mii
—
creanțe
4.599
909
1.027
928
156 mii
8.310
3.316
55 mii
71 mii
54 mii
casa și conturi la bănci
1.517
8.086
8.296
479
17 mii
218 mii
397 mii
407 mii
135 mii
70 mii
Datorii
229 mii
214 mii
183 mii
155 mii
202 mii
178 mii
495 mii
110 mii
218 mii
61 mii
Capitaluri proprii
184 mii
210 mii
266 mii
268 mii
182 mii
223 mii
94 mii
473 mii
106 mii
143 mii
din care capital subscris vărsat
500
500
500
500
500
500
500
500
500
500
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.