În 2025: cifra de afaceri 6,3 mil lei, pierdere netă 529 mii lei, 5 angajați.
Date de identificare
CUI
33000350
Nr. Registrul Comerțului
J2014000948237
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
31 martie 2014
EUID
ROONRC.J2014000948237
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 07.04.2014
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
11.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
6,3 mil lei
-72% față de 2024
Pierdere netă
529 mii lei
Angajați (medie)
5
Capitaluri proprii
1,8 mil lei
Datorii
848 mii lei
Active totale
2,6 mil lei
Marjă netă
-8,4%
Cifră / angajat
1,3 mil lei
Risc mediu
Clasament și firme similare
Locul 121 din 517 în județul Ilfov și locul 1.005 din 6.122 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 31.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat
1392Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)
1396Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile
1399Fabricarea altor articole textile n.c.a.
1410Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare
1421Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
1423Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
1424Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele și blană
1429Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
2530Fabricarea armamentului și muniției
2540Fabricarea produselor metalice obținute prin deformare plastică; metalurgia pulberilor
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; cifra de afaceri a scăzut cu 72% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
1,3 mil
1,7 mil
12,4 mil
13,7 mil
15,4 mil
9,2 mil
10 mil
15,2 mil
22,8 mil
6,3 mil
Venituri totale
1,4 mil
1,7 mil
12,5 mil
13,8 mil
15,4 mil
9,2 mil
10 mil
15,3 mil
22,9 mil
6,4 mil
Cheltuieli totale
1,1 mil
1,5 mil
11,1 mil
13,5 mil
15,2 mil
9 mil
9,3 mil
14,4 mil
21,2 mil
6,9 mil
Profit / pierdere brută
244 mii
218 mii
1,5 mil
322 mii
228 mii
159 mii
677 mii
952 mii
1,7 mil
-507 mii
Profit / pierdere netă
210 mii
201 mii
1,4 mil
261 mii
194 mii
127 mii
575 mii
823 mii
1,5 mil
-529 mii
Număr mediu de angajați
1
2
2
2
2
3
3
3
4
5
Active imobilizate
117 mii
83 mii
51 mii
57 mii
44 mii
38 mii
49 mii
115 mii
701 mii
649 mii
Active circulante
381 mii
2 mil
4,8 mil
6,9 mil
3,4 mil
2,6 mil
3,9 mil
4,5 mil
3,8 mil
2 mil
din care stocuri
144 mii
921 mii
2,9 mil
5,3 mil
2 mil
1,5 mil
1,5 mil
2,5 mil
1,4 mil
1,2 mil
creanțe
105 mii
899 mii
1,7 mil
1,3 mil
654 mii
381 mii
1,4 mil
1,2 mil
137 mii
362 mii
casa și conturi la bănci
132 mii
217 mii
154 mii
284 mii
762 mii
751 mii
1 mil
750 mii
2,2 mil
447 mii
Cheltuieli în avans
—
—
316
316
316
—
1.257
—
—
1.794
Datorii
280 mii
1,1 mil
3,2 mil
5,4 mil
2,8 mil
1,5 mil
2,4 mil
2,6 mil
1,6 mil
848 mii
Venituri în avans
—
582 mii
54 mii
66 mii
78 mii
379 mii
193 mii
172 mii
223 mii
21 mii
Capitaluri proprii
218 mii
419 mii
1,6 mil
1,4 mil
631 mii
757 mii
1,3 mil
1,9 mil
2,6 mil
1,8 mil
din care capital subscris vărsat
6.000
6.000
6.000
6.000
6.000
6.000
6.000
6.000
6.000
6.000
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.