În 2025: cifra de afaceri 68 mii lei, pierdere netă 93 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
32137899
Nr. Registrul Comerțului
J8/1220/2013
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
14 august 2013
EUID
ROONRC.J8/1220/2013
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.01.2023
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
reactivat 23.07.2018
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
04.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Râşnov
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
68 mii lei
-63% față de 2024
Pierdere netă
93 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
481 mii lei
Datorii
275 mii lei
Active totale
813 mii lei
Marjă netă
-137,2%
Cifră / angajat
68 mii lei
Risc mediu
Clasament și firme similare
Locul 7 din 7 în județul Brașov și locul 176 din 213 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 1624 – Fabricarea ambalajelor din lemn.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 04.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 1624 – Fabricarea ambalajelor din lemn
0111Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
1610Tăierea și rindeluirea lemnului
1621Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn
1622Fabricarea parchetului asamblat în panouri
1623Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
1624Fabricarea ambalajelor din lemn
1629Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
4110Dezvoltare (promovare) imobiliară
4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
4212
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; cifra de afaceri a scăzut cu 63% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
94 mii
208 mii
213 mii
171 mii
274 mii
516 mii
44 mii
183 mii
68 mii
Venituri totale
94 mii
208 mii
213 mii
172 mii
307 mii
548 mii
76 mii
235 mii
68 mii
Cheltuieli totale
1.506
41 mii
45 mii
51 mii
60 mii
158 mii
142 mii
165 mii
160 mii
Profit / pierdere brută
92 mii
167 mii
167 mii
122 mii
247 mii
389 mii
-66 mii
69 mii
-92 mii
Profit / pierdere netă
89 mii
161 mii
161 mii
117 mii
239 mii
377 mii
-66 mii
60 mii
-93 mii
Număr mediu de angajați
—
—
—
—
—
—
—
1
1
Active imobilizate
—
—
—
12
5.029
152 mii
120 mii
110 mii
42 mii
Active circulante
116 mii
302 mii
363 mii
403 mii
470 mii
812 mii
746 mii
782 mii
771 mii
din care stocuri
—
—
—
—
—
2.335
2.335
—
—
creanțe
—
3.857
83 mii
62 mii
58 mii
231 mii
59 mii
97 mii
123 mii
casa și conturi la bănci
116 mii
298 mii
280 mii
341 mii
411 mii
579 mii
685 mii
685 mii
648 mii
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
—
82 mii
82 mii
—
—
Datorii
1.213
141 mii
201 mii
189 mii
162 mii
329 mii
338 mii
261 mii
275 mii
Venituri în avans
25 mii
—
—
96 mii
74 mii
100 mii
60 mii
57 mii
57 mii
Capitaluri proprii
90 mii
161 mii
161 mii
117 mii
239 mii
616 mii
550 mii
573 mii
481 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.