SERAFIN AUTO S.R.L. - CUI 42629554, Clejani – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiuneNeplătitor TVA6 ani pe piață
SERAFIN AUTO S.R.L.
CUI 42629554J2020000418528
Școlii, Sat Clejani, Comuna Clejani, Giurgiu
În 2025: cifra de afaceri 151 mii lei, profit net 3.191 lei.
Date de identificare
CUI
42629554
Nr. Registrul Comerțului
J2020000418528
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
15 iunie 2020
EUID
ROONRC.J2020000418528
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
07.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Mihăileşti
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
151 mii lei
+37% față de 2024
Profit net
3.191 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
-4.633 lei
Datorii
114 mii lei
Active totale
109 mii lei
Marjă netă
2,1%
Risc crescut
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (104%).
Clasament și firme similare
Locul 62 din 116 în județul Giurgiu și locul 6.873 din 10.508 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9531 – Repararea și întreținerea autovehiculelor.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 07.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 9531 – Repararea și întreținerea autovehiculelor
3821Recuperarea materialelor reciclabile
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
4212Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
4213Construcția de poduri și tuneluri
4221Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
4222Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4291Construcții hidrotehnice
4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
—
57 mii
110 mii
151 mii
Venituri totale
0
57 mii
110 mii
151 mii
Cheltuieli totale
5.370
57 mii
105 mii
147 mii
Profit / pierdere brută
-5.370
66
5.633
3.988
Profit / pierdere netă
-5.370
39
4.738
3.191
Active imobilizate
—
21 mii
23 mii
28 mii
Active circulante
1.440
2.682
1.823
79 mii
din care stocuri
—
2.315
—
—
creanțe
—
283
732
4.753
casa și conturi la bănci
1.440
84
1.091
74 mii
Cheltuieli în avans
758
233
539
1.383
Datorii
15 mii
36 mii
33 mii
114 mii
Capitaluri proprii
-13 mii
-13 mii
-7.823
-4.633
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.