În 2025: cifra de afaceri 2.876 lei, pierdere netă 5.930 lei, 0 angajați.
Date de identificare
CUI
9816313
Nr. Registrul Comerțului
J30/663/1997
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
01 octombrie 1997
EUID
ROONRC.J30/663/1997
Cod poștal
447347
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.09.1998
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
30.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
2.876 lei
-88% față de 2024
Pierdere netă
5.930 lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
-25 mii lei
Datorii
86 mii lei
Active totale
60 mii lei
Marjă netă
-206,2%
Risc crescut
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (142%); cifra de afaceri a scăzut cu 88% față de 2024.
Clasament și firme similare
Locul 14 din 15 în județul Satu Mare și locul 831 din 850 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 1623 – Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 22.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 1623 – Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
0150Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
0210Silvicultură și alte activități forestiere
0220Exploatarea forestieră
1610Tăierea și rindeluirea lemnului
1621Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn
1622Fabricarea parchetului asamblat în panouri
1623Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
1624Fabricarea ambalajelor din lemn
2599Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
3101Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
3102Fabricarea de mobilă pentru bucătării
Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
678 mii
742 mii
340 mii
374 mii
13 mii
21 mii
6.608
15 mii
24 mii
2.876
Venituri totale
678 mii
753 mii
356 mii
397 mii
183 mii
419 mii
44 mii
30 mii
36 mii
13 mii
Cheltuieli totale
663 mii
740 mii
345 mii
382 mii
159 mii
416 mii
185 mii
28 mii
44 mii
19 mii
Profit / pierdere brută
15 mii
14 mii
12 mii
14 mii
23 mii
3.294
-141 mii
1.969
-8.419
-5.930
Profit / pierdere netă
3.111
9.963
10 mii
8.839
22 mii
1.728
-142 mii
1.654
-8.419
-5.930
Număr mediu de angajați
6
6
4
4
2
1
0
0
0
0
Active imobilizate
1 mil
960 mii
828 mii
726 mii
557 mii
190 mii
74 mii
47 mii
33 mii
21 mii
Active circulante
325 mii
114 mii
76 mii
65 mii
34 mii
50 mii
59 mii
46 mii
42 mii
30 mii
din care stocuri
171 mii
3.542
4.284
12 mii
12 mii
7.091
7.091
732
544
544
creanțe
135 mii
96 mii
67 mii
50 mii
22 mii
21 mii
35 mii
23 mii
30 mii
25 mii
casa și conturi la bănci
18 mii
14 mii
5.052
3.422
283
22 mii
16 mii
22 mii
12 mii
4.720
Cheltuieli în avans
17 mii
82 mii
45 mii
46 mii
46 mii
46 mii
—
9.500
9.500
9.500
Datorii
627 mii
981 mii
774 mii
655 mii
509 mii
155 mii
145 mii
114 mii
104 mii
86 mii
Venituri în avans
10 mii
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Capitaluri proprii
706 mii
174 mii
174 mii
183 mii
128 mii
130 mii
-13 mii
-11 mii
-19 mii
-25 mii
din care capital subscris vărsat
200
45 mii
45 mii
46 mii
46 mii
46 mii
46 mii
46 mii
46 mii
46 mii
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.