SHARE ARCHITECTS S.R.L. - CUI 22649930, Iași – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiune; sediu expiratPlătitor TVA19 ani pe piață
SHARE ARCHITECTS S.R.L.
CUI 22649930J2007003042226
Ștefan cel Mare și Sfânt, Municipiul Iași, Iași
În 2025: cifra de afaceri 5,4 mil lei, profit net 528 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
22649930
Nr. Registrul Comerțului
J2007003042226
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
29 octombrie 2007
EUID
ROONRC.J2007003042226
Cod poștal
700064
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 11.02.2021
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
reactivat 08.12.2020
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
04.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
5,4 mil lei
+42% față de 2024
Profit net
528 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
534 mii lei
Datorii
380 mii lei
Active totale
1,1 mil lei
Marjă netă
9,8%
Cifră / angajat
5,4 mil lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 4 din 108 în județul Iași și locul 56 din 1.868 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8230 – Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 8230 – Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
1813Servicii pregătitoare pentru pretipărire
1814Legătorie și servicii conexe
1820Reproducerea înregistrărilor
4360Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
4613Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
4617Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
4618Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
4619Intermedieri în comerțul cu produse diverse
4690Comerț cu ridicata nespecializat
4711Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 34% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
0
0
—
—
0
1 mil
1,8 mil
2,4 mil
3,8 mil
5,4 mil
Venituri totale
0
0
0
0
1.420
1,1 mil
1,8 mil
2,4 mil
3,8 mil
5,4 mil
Cheltuieli totale
—
—
—
—
201
720 mii
1,6 mil
2,1 mil
3,3 mil
4,8 mil
Profit / pierdere brută
0
0
0
0
1.219
357 mii
196 mii
291 mii
451 mii
633 mii
Profit / pierdere netă
0
0
0
0
1.176
349 mii
179 mii
271 mii
387 mii
528 mii
Număr mediu de angajați
—
—
0
0
0
1
2
4
5
1
Active imobilizate
—
—
—
—
0
3.450
4.435
1.506
122 mii
122 mii
Active circulante
12 mii
12 mii
12 mii
12 mii
11 mii
384 mii
310 mii
493 mii
606 mii
1 mil
din care stocuri
—
—
—
—
0
0
0
47 mii
0
0
creanțe
11 mii
11 mii
11 mii
11 mii
11 mii
310 mii
298 mii
427 mii
518 mii
577 mii
casa și conturi la bănci
303
303
303
303
0
74 mii
12 mii
19 mii
87 mii
430 mii
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
0
243
17 mii
0
511
3.728
Datorii
1.529
1.529
1.529
1.529
43
27 mii
151 mii
218 mii
225 mii
380 mii
Venituri în avans
—
—
—
—
0
0
0
—
111 mii
218 mii
Capitaluri proprii
10 mii
10 mii
10 mii
10 mii
11 mii
360 mii
180 mii
276 mii
393 mii
534 mii
din care capital subscris vărsat
410
410
410
410
410
410
410
4.920
4.920
4.920
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.