1 DECEMBRIE 1918, Sat Stoenești, Comuna Florești-Stoenești, Giurgiu
În 2025: cifra de afaceri 1 mil lei, profit net 199 mii lei, 6 angajați.
Date de identificare
CUI
16239340
Nr. Registrul Comerțului
J2004000091527
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
15 martie 2004
EUID
ROONRC.J2004000091527
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.01.2023
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
06.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
1 mil lei
+136% față de 2024
Profit net
199 mii lei
Angajați (medie)
6
Capitaluri proprii
177 mii lei
Datorii
299 mii lei
Active totale
475 mii lei
Marjă netă
19,5%
Cifră / angajat
170 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 8 din 15 în județul Giurgiu și locul 365 din 544 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4681 – Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 06.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4681 – Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
1039Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
4221Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
4222Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4291Construcții hidrotehnice
4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
4321Lucrări de instalații electrice
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 63% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
39 mii
39 mii
47 mii
54 mii
161 mii
239 mii
433 mii
520 mii
431 mii
1 mil
Venituri totale
39 mii
39 mii
47 mii
54 mii
161 mii
239 mii
433 mii
544 mii
823 mii
1 mil
Cheltuieli totale
32 mii
36 mii
44 mii
48 mii
185 mii
252 mii
406 mii
630 mii
748 mii
787 mii
Profit / pierdere brută
6.612
3.340
2.981
5.326
-24 mii
-13 mii
27 mii
-86 mii
75 mii
230 mii
Profit / pierdere netă
5.452
2.169
1.574
3.713
-25 mii
-16 mii
23 mii
-91 mii
60 mii
199 mii
Număr mediu de angajați
—
—
—
—
3
2
3
4
5
6
Active imobilizate
2.203
2.203
—
—
28 mii
27 mii
18 mii
182 mii
138 mii
193 mii
Active circulante
9.728
13 mii
20 mii
29 mii
66 mii
112 mii
221 mii
180 mii
39 mii
282 mii
din care stocuri
6.453
10 mii
16 mii
29 mii
65 mii
108 mii
208 mii
126 mii
0
37 mii
creanțe
193
77
—
—
—
656
5.540
37 mii
35 mii
237 mii
casa și conturi la bănci
3.082
2.600
4.592
259
801
4.158
7.783
17 mii
3.808
8.317
Cheltuieli în avans
10 mii
7.000
4.000
—
—
—
—
—
—
—
Datorii
1.805
5
244
1.377
92 mii
153 mii
230 mii
444 mii
198 mii
299 mii
Capitaluri proprii
20 mii
22 mii
24 mii
28 mii
2.088
-13 mii
9.557
-81 mii
-22 mii
177 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.