SMART POINT CONCEPT SRL - CUI 34757528, Snagov – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare11 ani pe piață
SMART POINT CONCEPT SRL
CUI 34757528J2015002381231
SNAGOV, bl. D4, ap. 24, Sat Snagov, Comuna Snagov, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri 3,4 mil lei, profit net 207 mii lei, 3 angajați.
Date de identificare
CUI
34757528
Nr. Registrul Comerțului
J2015002381231
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
09 iulie 2015
EUID
ROONRC.J2015002381231
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 19.06.2017
TVA la încasare
Da
din 01.02.2018
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
24.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
3,4 mil lei
-20% față de 2024
Profit net
207 mii lei
Angajați (medie)
3
Capitaluri proprii
207 mii lei
Datorii
2,2 mil lei
Active totale
2,4 mil lei
Marjă netă
6,2%
Cifră / angajat
1,1 mil lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 63 din 982 în județul Ilfov și locul 616 din 12.581 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 08.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
3299Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4321Lucrări de instalații electrice
4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4323Lucrări de izolații
4324Alte lucrări de instalații pentru construcții
4331Lucrări de ipsoserie
4332Lucrări de tâmplărie și dulgherie
4333Lucrări de pardosire și placare a pereților
4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 91% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
162 mii
1,1 mil
2,2 mil
1 mil
658 mii
572 mii
2 mil
4,6 mil
4,2 mil
3,4 mil
Venituri totale
162 mii
1,1 mil
2,2 mil
1,1 mil
678 mii
647 mii
2,1 mil
4,6 mil
4,2 mil
3,4 mil
Cheltuieli totale
29 mii
790 mii
1,8 mil
1,1 mil
646 mii
857 mii
1,6 mil
3,4 mil
3,6 mil
3,1 mil
Profit / pierdere brută
133 mii
272 mii
394 mii
-14 mii
33 mii
-210 mii
470 mii
1,2 mil
595 mii
258 mii
Profit / pierdere netă
130 mii
257 mii
373 mii
-25 mii
24 mii
-217 mii
449 mii
1,1 mil
495 mii
207 mii
Număr mediu de angajați
2
1
4
4
2
2
4
3
3
3
Active imobilizate
293
83 mii
137 mii
177 mii
131 mii
35 mii
17 mii
208 mii
298 mii
199 mii
Active circulante
191 mii
347 mii
625 mii
553 mii
647 mii
449 mii
1,5 mil
2,4 mil
2,1 mil
2,2 mil
din care stocuri
—
—
2.697
22 mii
25 mii
25 mii
255 mii
130 mii
130 mii
108 mii
creanțe
93 mii
100 mii
344 mii
376 mii
388 mii
420 mii
568 mii
1,9 mil
1,8 mil
1,8 mil
casa și conturi la bănci
98 mii
247 mii
279 mii
155 mii
234 mii
3.847
654 mii
345 mii
154 mii
279 mii
Cheltuieli în avans
—
—
491
243
0
319
1.142
2.984
5.789
4.165
Datorii
12 mii
173 mii
390 mii
501 mii
753 mii
700 mii
1,3 mil
1,5 mil
1,9 mil
2,2 mil
Capitaluri proprii
179 mii
257 mii
373 mii
229 mii
25 mii
-216 mii
233 mii
1,1 mil
495 mii
207 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.