SNQ.CO SRL - CUI 24868197, Iași – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare17 ani pe piață
SNQ.CO SRL
CUI 24868197J2008003651223
Str. ALISTAR, Municipiul Iași, Iași
În 2025: cifra de afaceri 1,1 mil lei, pierdere netă 54 mii lei, 4 angajați.
Date de identificare
CUI
24868197
Nr. Registrul Comerțului
J2008003651223
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
15 decembrie 2008
EUID
ROONRC.J2008003651223
Cod poștal
700374
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 18.12.2008
TVA la încasare
Da
din 01.01.2013
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
15.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
1,1 mil lei
+21% față de 2024
Pierdere netă
54 mii lei
Angajați (medie)
4
Capitaluri proprii
216 mii lei
Datorii
400 mii lei
Active totale
616 mii lei
Marjă netă
-5%
Cifră / angajat
267 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 154 din 1.075 în județul Iași și locul 2.168 din 14.876 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 27.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
1813Servicii pregătitoare pentru pretipărire
1820Reproducerea înregistrărilor
2223Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
2229Fabricarea altor produse din material plastic
2312Prelucrarea și fasonarea sticlei plate
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
2512Fabricarea de uși și ferestre din metal
2562Operațiuni de mecanică generală
2612Fabricarea altor componente electronice
2620Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
2740Fabricarea de echipamente electrice de iluminat
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
165 mii
161 mii
163 mii
179 mii
401 mii
492 mii
581 mii
934 mii
882 mii
1,1 mil
Venituri totale
166 mii
166 mii
163 mii
179 mii
401 mii
492 mii
581 mii
956 mii
895 mii
1,1 mil
Cheltuieli totale
114 mii
143 mii
153 mii
144 mii
191 mii
390 mii
592 mii
929 mii
811 mii
1,2 mil
Profit / pierdere brută
52 mii
22 mii
9.973
35 mii
210 mii
102 mii
-11 mii
28 mii
84 mii
-23 mii
Profit / pierdere netă
50 mii
21 mii
8.339
33 mii
206 mii
97 mii
-17 mii
18 mii
61 mii
-54 mii
Număr mediu de angajați
1
2
2
2
2
4
3
3
4
4
Active imobilizate
25 mii
19 mii
17 mii
25 mii
18 mii
29 mii
424 mii
368 mii
344 mii
399 mii
Active circulante
58 mii
60 mii
80 mii
97 mii
326 mii
419 mii
252 mii
156 mii
187 mii
217 mii
din care stocuri
118
9.425
20 mii
5.054
21 mii
32 mii
55 mii
49 mii
79 mii
87 mii
creanțe
16 mii
13 mii
14 mii
14 mii
14 mii
15 mii
178 mii
76 mii
63 mii
57 mii
casa și conturi la bănci
42 mii
37 mii
46 mii
78 mii
291 mii
372 mii
19 mii
31 mii
45 mii
73 mii
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
—
1.171
2.935
2.022
2.588
—
Datorii
24 mii
24 mii
33 mii
24 mii
42 mii
50 mii
347 mii
304 mii
253 mii
400 mii
Venituri în avans
—
—
—
—
—
—
—
13 mii
9.365
—
Capitaluri proprii
59 mii
55 mii
63 mii
97 mii
303 mii
399 mii
332 mii
209 mii
270 mii
216 mii
din care capital subscris vărsat
1.500
1.500
1.500
1.500
1.500
1.500
1.500
1.500
1.500
1.500
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.