STARH-ARHITECTURA,CONSTRUCTII,DESIGN SRL - CUI 8379083, București Sector 6 | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare30 ani pe piață
STARH-ARHITECTURA,CONSTRUCTII,DESIGN SRL
CUI 8379083J1996003372408
Str. OBCINA MARE, bl. OS2, sc. 2, et. 2, ap. 50, București Sectorul 6, București
În 2025: cifra de afaceri 933 mii lei, pierdere netă 434 mii lei, 5 angajați.
Date de identificare
CUI
8379083
Nr. Registrul Comerțului
J1996003372408
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
24 aprilie 1996
EUID
ROONRC.J1996003372408
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.11.1996
TVA la încasare
Da
din 01.01.2013
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
06.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
933 mii lei
-68% față de 2024
Pierdere netă
434 mii lei
Angajați (medie)
5
Capitaluri proprii
1,2 mil lei
Datorii
392 mii lei
Active totale
1,6 mil lei
Marjă netă
-46,5%
Cifră / angajat
187 mii lei
Risc mediu
Clasament și firme similare
Locul 278 din 1.742 în județul București și locul 751 din 6.023 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7111 – Activități de arhitectură.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 06.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 7111 – Activități de arhitectură
1811Tipărirea ziarelor
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
1813Servicii pregătitoare pentru pretipărire
3299Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4221Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
4222Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4323Lucrări de izolații
4335Alte lucrări de finisare
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; cifra de afaceri a scăzut cu 68% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
15 mii
354 mii
487 mii
331 mii
1,4 mil
1,5 mil
852 mii
1 mil
2,9 mil
933 mii
Venituri totale
151 mii
391 mii
516 mii
397 mii
1,5 mil
1,5 mil
929 mii
1 mil
3 mil
1 mil
Cheltuieli totale
95 mii
380 mii
382 mii
559 mii
989 mii
1,1 mil
795 mii
1,1 mil
2 mil
1,5 mil
Profit / pierdere brută
56 mii
11 mii
134 mii
-162 mii
489 mii
327 mii
133 mii
-125 mii
1 mil
-434 mii
Profit / pierdere netă
51 mii
7.266
129 mii
-165 mii
476 mii
314 mii
127 mii
-132 mii
919 mii
-434 mii
Număr mediu de angajați
—
4
5
5
6
5
5
5
4
5
Active imobilizate
17 mii
128 mii
118 mii
115 mii
86 mii
261 mii
261 mii
356 mii
316 mii
318 mii
Active circulante
141 mii
433 mii
546 mii
501 mii
805 mii
1,1 mil
1,1 mil
949 mii
1,7 mil
1,3 mil
din care stocuri
24 mii
24 mii
24 mii
24 mii
37 mii
32 mii
32 mii
32 mii
25 mii
30
creanțe
12 mii
27 mii
111 mii
46 mii
65 mii
415 mii
297 mii
323 mii
185 mii
250 mii
casa și conturi la bănci
105 mii
382 mii
412 mii
431 mii
702 mii
632 mii
735 mii
594 mii
1,5 mil
1 mil
Cheltuieli în avans
4.074
14 mii
12 mii
13 mii
6.158
20 mii
1.163
11 mii
14 mii
721
Datorii
89 mii
494 mii
467 mii
584 mii
396 mii
544 mii
384 mii
506 mii
379 mii
392 mii
Capitaluri proprii
73 mii
80 mii
209 mii
44 mii
501 mii
816 mii
942 mii
810 mii
1,7 mil
1,2 mil
din care capital subscris vărsat
200
200
200
240
280
280
280
280
280
280
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.