STROYBAT CONSTRUCT S.R.L. - CUI 30153162, Crevedia | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA14 ani pe piață
STROYBAT CONSTRUCT S.R.L.
CUI 30153162J15/319/2012
PLOPILOR, Sat Crevedia, Comuna Crevedia, Dâmbovița
În 2025: cifra de afaceri 246 mii lei, profit net 11 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
30153162
Nr. Registrul Comerțului
J15/319/2012
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
05 mai 2012
EUID
ROONRC.J15/319/2012
Cod poștal
137180
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.02.2017
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
02.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
246 mii lei
-31% față de 2024
Profit net
11 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
536 mii lei
Datorii
212 mii lei
Active totale
748 mii lei
Marjă netă
4,4%
Cifră / angajat
246 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 179 din 316 în județul Dâmbovița și locul 7.086 din 15.260 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
2361Fabricarea produselor din beton pentru construcții
2362Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții
2363Fabricarea betonului
2364Fabricarea mortarului
2365Fabricarea produselor din azbociment
2369Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
2370Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
2391Fabricarea de produse abrazive
2399Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a.
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
2561Tratarea și acoperirea metalelor
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 31% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
352 mii
270 mii
248 mii
429 mii
241 mii
701 mii
825 mii
833 mii
357 mii
246 mii
Venituri totale
353 mii
270 mii
248 mii
429 mii
291 mii
701 mii
825 mii
834 mii
358 mii
297 mii
Cheltuieli totale
169 mii
156 mii
147 mii
264 mii
284 mii
471 mii
426 mii
505 mii
498 mii
283 mii
Profit / pierdere brută
184 mii
115 mii
101 mii
166 mii
6.225
230 mii
398 mii
329 mii
-140 mii
14 mii
Profit / pierdere netă
175 mii
112 mii
100 mii
161 mii
3.873
223 mii
391 mii
321 mii
-145 mii
11 mii
Număr mediu de angajați
1
2
2
5
6
6
6
5
4
1
Active imobilizate
—
7.502
577
21 mii
283 mii
300 mii
338 mii
384 mii
394 mii
421 mii
Active circulante
353 mii
325 mii
403 mii
366 mii
197 mii
333 mii
347 mii
395 mii
381 mii
327 mii
din care stocuri
—
—
—
—
94 mii
207 mii
207 mii
257 mii
263 mii
246 mii
creanțe
86 mii
62 mii
57 mii
153 mii
3.225
842
37 mii
5.155
4.940
6.683
casa și conturi la bănci
267 mii
263 mii
347 mii
213 mii
100 mii
125 mii
104 mii
133 mii
113 mii
74 mii
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
—
—
—
—
5.598
—
Datorii
6.665
13 mii
24 mii
46 mii
135 mii
65 mii
53 mii
62 mii
229 mii
212 mii
Capitaluri proprii
346 mii
320 mii
380 mii
341 mii
345 mii
568 mii
631 mii
718 mii
552 mii
536 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.