SUPERBUCĂTĂRII STUDIO LINE SRL - CUI 38204067, Deva | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA9 ani pe piață
SUPERBUCĂTĂRII STUDIO LINE SRL
CUI 38204067J2017001378205
MINERVA, Municipiul Deva, Hunedoara
În 2025: cifra de afaceri 1,2 mil lei, profit net 54 mii lei, 7 angajați.
Date de identificare
CUI
38204067
Nr. Registrul Comerțului
J2017001378205
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
11 septembrie 2017
EUID
ROONRC.J2017001378205
Cod poștal
330161
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.09.2023
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
01.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
1,2 mil lei
-3% față de 2024
Profit net
54 mii lei
Angajați (medie)
7
Capitaluri proprii
54 mii lei
Datorii
271 mii lei
Active totale
325 mii lei
Marjă netă
4,7%
Cifră / angajat
164 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 5 din 27 în județul Hunedoara și locul 522 din 1.386 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4755 – Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a..
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 01.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4755 – Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
3100Fabricarea de mobilă
4321Lucrări de instalații electrice
4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4331Lucrări de ipsoserie
4332Lucrări de tâmplărie și dulgherie
4333Lucrări de pardosire și placare a pereților
4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
4335Alte lucrări de finisare
4341Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
4360Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
4613Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 83% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
183 mii
267 mii
293 mii
300 mii
270 mii
249 mii
520 mii
1,2 mil
1,2 mil
Venituri totale
183 mii
267 mii
293 mii
356 mii
459 mii
269 mii
521 mii
1,2 mil
1,2 mil
Cheltuieli totale
147 mii
262 mii
276 mii
308 mii
443 mii
256 mii
440 mii
1,2 mil
1,1 mil
Profit / pierdere brută
36 mii
4.804
17 mii
47 mii
15 mii
13 mii
81 mii
31 mii
64 mii
Profit / pierdere netă
35 mii
2.135
14 mii
44 mii
13 mii
11 mii
76 mii
26 mii
54 mii
Număr mediu de angajați
1
1
3
5
6
3
4
7
7
Active circulante
70 mii
27 mii
46 mii
106 mii
45 mii
34 mii
188 mii
167 mii
325 mii
din care stocuri
7.115
2.149
13 mii
2.915
2.344
0
46 mii
73 mii
112 mii
creanțe
32 mii
150
9.960
1.171
1.093
10 mii
85 mii
30 mii
13 mii
casa și conturi la bănci
31 mii
24 mii
23 mii
102 mii
42 mii
24 mii
57 mii
64 mii
199 mii
Datorii
35 mii
4.144
9.221
35 mii
32 mii
23 mii
113 mii
140 mii
271 mii
Capitaluri proprii
35 mii
23 mii
37 mii
71 mii
13 mii
11 mii
76 mii
27 mii
54 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
375
375
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.