SYNERGY MICS SRL - CUI 31101366, București Sector 3 | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare13 ani pe piață
SYNERGY MICS SRL
CUI 31101366J2013000493400
RĂCARI, bl. 70, sc. 1, et. 2, ap. 11, București Sectorul 3, București
În 2025: cifra de afaceri 442 mii lei, profit net 293 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
31101366
Nr. Registrul Comerțului
J2013000493400
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
17 ianuarie 2013
EUID
ROONRC.J2013000493400
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 28.06.2017
TVA la încasare
Da
din 28.06.2017
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
15.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
442 mii lei
-2% față de 2024
Profit net
293 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
297 mii lei
Datorii
25 mii lei
Active totale
323 mii lei
Marjă netă
66,3%
Cifră / angajat
442 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 1.873 din 4.462 în județul București și locul 5.547 din 15.121 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 07.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
4711Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
4712Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
4721Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
4722Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
4723Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor
4724Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
4725Comerț cu amănuntul al băuturilor
4726Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
4727Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
4740
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 8% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
—
184 mii
252 mii
312 mii
87 mii
370 mii
405 mii
420 mii
449 mii
442 mii
Venituri totale
66
184 mii
252 mii
312 mii
87 mii
370 mii
406 mii
420 mii
449 mii
442 mii
Cheltuieli totale
1.600
172 mii
192 mii
96 mii
81 mii
82 mii
81 mii
105 mii
120 mii
137 mii
Profit / pierdere brută
-1.534
13 mii
61 mii
217 mii
5.654
288 mii
325 mii
315 mii
329 mii
305 mii
Profit / pierdere netă
-1.536
9.524
58 mii
213 mii
4.870
284 mii
321 mii
311 mii
315 mii
293 mii
Număr mediu de angajați
—
1
1
1
1
1
1
1
1
1
Active imobilizate
461
38 mii
28 mii
3.086
1.964
841
19 mii
19 mii
78 mii
53 mii
Active circulante
18 mii
38 mii
88 mii
262 mii
14 mii
305 mii
354 mii
309 mii
263 mii
267 mii
din care stocuri
1.988
1.988
1.848
1.837
2.652
1.992
2.040
2.040
2.040
2.571
creanțe
43
18 mii
52 mii
192 mii
2.462
241 mii
282 mii
233 mii
255 mii
262 mii
casa și conturi la bănci
16 mii
18 mii
35 mii
68 mii
8.700
62 mii
70 mii
74 mii
5.754
2.938
Cheltuieli în avans
—
—
—
1.979
692
1.161
2.951
2.684
2.004
2.004
Datorii
1
67 mii
58 mii
53 mii
3.214
21 mii
54 mii
17 mii
25 mii
25 mii
Capitaluri proprii
19 mii
9.724
58 mii
214 mii
13 mii
285 mii
322 mii
313 mii
317 mii
297 mii
din care capital subscris vărsat
—
—
—
—
—
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.