SYSNETIC PRO GROUP S.R.L. - CUI 43807978, Boldești-Scăeni | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare5 ani pe piață
SYSNETIC PRO GROUP S.R.L.
CUI 43807978J2021000536294
UNIRII, Loc. Boldești-Scăeni, Oraș Boldești-Scăeni, Prahova
În 2025: cifra de afaceri 578 mii lei, profit net 20 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
43807978
Nr. Registrul Comerțului
J2021000536294
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
25 februarie 2021
EUID
ROONRC.J2021000536294
Cod poștal
105300
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.04.2022
TVA la încasare
Da
din 01.04.2022
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
04.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
578 mii lei
-73% față de 2024
Profit net
20 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
929 mii lei
Datorii
1,4 mil lei
Active totale
2,4 mil lei
Marjă netă
3,4%
Cifră / angajat
578 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 24 din 77 în județul Prahova și locul 980 din 3.595 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6220 – Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 14.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 6220 – Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
3311Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal
3312Repararea și întreținerea mașinilor
3313Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice
3314Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
3317Repararea și întreținerea altor echipamente civile de transport n.c.a.
3320Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
4212Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
4213Construcția de poduri și tuneluri
4221
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 73% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
196 mii
414 mii
436 mii
2,2 mil
578 mii
Venituri totale
196 mii
414 mii
436 mii
2,2 mil
578 mii
Cheltuieli totale
127 mii
241 mii
256 mii
1,2 mil
554 mii
Profit / pierdere brută
69 mii
173 mii
180 mii
940 mii
24 mii
Profit / pierdere netă
63 mii
166 mii
175 mii
891 mii
20 mii
Număr mediu de angajați
—
1
1
1
1
Active imobilizate
—
—
—
181 mii
239 mii
Active circulante
73 mii
243 mii
408 mii
1,5 mil
2,1 mil
din care stocuri
27 mii
26 mii
35 mii
124 mii
82 mii
creanțe
1.437
102 mii
120 mii
1,1 mil
1,3 mil
casa și conturi la bănci
45 mii
115 mii
252 mii
218 mii
735 mii
Datorii
9.535
77 mii
66 mii
409 mii
1,4 mil
Capitaluri proprii
63 mii
166 mii
341 mii
1,2 mil
929 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.