În 2025: cifra de afaceri 317 mii lei, profit net 176 mii lei, 2 angajați.
Date de identificare
CUI
15311579
Nr. Registrul Comerțului
J08/555/2003
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
24 martie 2003
EUID
ROONRC.J08/555/2003
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.07.2007
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
03.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
317 mii lei
+12% față de 2024
Profit net
176 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
1,1 mil lei
Datorii
403 mii lei
Active totale
1,5 mil lei
Marjă netă
55,5%
Cifră / angajat
159 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 42 din 78 în județul Brașov și locul 6.459 din 9.000 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 0111 – Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 03.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 0111 – Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
0111Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
0112Cultivarea orezului
0113Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
0114Cultivarea trestiei de zahăr
0115Cultivarea tutunului
0116Cultivarea plantelor pentru fibre textile
0119Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
0121Cultivarea strugurilor
0122Cultivarea fructelor tropicale și subtropicale
0123Cultivarea fructelor citrice
0124Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 27% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
327 mii
301 mii
415 mii
310 mii
220 mii
588 mii
448 mii
374 mii
283 mii
317 mii
Venituri totale
687 mii
370 mii
446 mii
308 mii
426 mii
864 mii
511 mii
495 mii
1,1 mil
727 mii
Cheltuieli totale
311 mii
321 mii
339 mii
243 mii
466 mii
656 mii
484 mii
473 mii
626 mii
543 mii
Profit / pierdere brută
376 mii
50 mii
107 mii
65 mii
-40 mii
208 mii
27 mii
23 mii
449 mii
184 mii
Profit / pierdere netă
372 mii
46 mii
103 mii
62 mii
-42 mii
203 mii
23 mii
19 mii
439 mii
176 mii
Număr mediu de angajați
3
4
3
2
1
2
2
2
1
2
Active imobilizate
39 mii
150 mii
122 mii
473 mii
425 mii
416 mii
347 mii
315 mii
267 mii
206 mii
Active circulante
410 mii
371 mii
414 mii
455 mii
552 mii
641 mii
785 mii
814 mii
928 mii
1,3 mil
din care stocuri
193 mii
154 mii
86 mii
58 mii
235 mii
269 mii
290 mii
328 mii
785 mii
1,1 mil
creanțe
118 mii
194 mii
297 mii
385 mii
298 mii
321 mii
327 mii
430 mii
120 mii
196 mii
casa și conturi la bănci
98 mii
23 mii
31 mii
12 mii
19 mii
51 mii
168 mii
58 mii
23 mii
20 mii
Datorii
348 mii
374 mii
287 mii
617 mii
708 mii
586 mii
638 mii
661 mii
289 mii
403 mii
Capitaluri proprii
100 mii
146 mii
249 mii
311 mii
269 mii
471 mii
494 mii
468 mii
906 mii
1,1 mil
din care capital subscris vărsat
500
500
500
500
500
500
500
500
500
500
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.