În 2025: cifra de afaceri 2,5 mil lei, pierdere netă 129 mii lei, 2 angajați.
Date de identificare
CUI
38743363
Nr. Registrul Comerțului
J2018000056095
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
25 ianuarie 2018
EUID
ROONRC.J2018000056095
Cod poștal
810245
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 11.07.2018
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
21.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
2,5 mil lei
+11% față de 2024
Pierdere netă
129 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
-94 mii lei
Datorii
1,4 mil lei
Active totale
1,3 mil lei
Marjă netă
-5,2%
Cifră / angajat
1,2 mil lei
Risc crescut
Clasament și firme similare
Locul 14 din 148 în județul Brăila și locul 976 din 10.851 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 04.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
4618Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
4619Intermedieri în comerțul cu produse diverse
4643Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
4644Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
4647Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat
4648Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor
4649Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
4650Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
4661Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor
4662Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în 2025; datorii mai mari decât activele (107%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
177 mii
244 mii
448 mii
909 mii
1,9 mil
2,6 mil
2,2 mil
2,5 mil
Venituri totale
177 mii
244 mii
505 mii
925 mii
1,9 mil
2,6 mil
2,2 mil
2,5 mil
Cheltuieli totale
80 mii
77 mii
354 mii
776 mii
1,5 mil
2,1 mil
2,1 mil
2,7 mil
Profit / pierdere brută
97 mii
167 mii
151 mii
149 mii
383 mii
465 mii
166 mii
-129 mii
Profit / pierdere netă
95 mii
165 mii
144 mii
141 mii
366 mii
413 mii
141 mii
-129 mii
Număr mediu de angajați
1
1
1
1
1
1
1
2
Active imobilizate
5.155
8.166
13 mii
87 mii
63 mii
41 mii
11 mii
4.602
Active circulante
104 mii
268 mii
172 mii
277 mii
470 mii
628 mii
1,2 mil
1,3 mil
din care stocuri
3.690
4.596
4.596
7.032
30 mii
30 mii
846 mii
803 mii
creanțe
—
510
12 mii
77 mii
188 mii
438 mii
509 mii
472 mii
casa și conturi la bănci
100 mii
263 mii
155 mii
193 mii
252 mii
160 mii
-139 mii
54 mii
Datorii
13 mii
16 mii
41 mii
132 mii
68 mii
262 mii
1 mil
1,4 mil
Capitaluri proprii
96 mii
261 mii
144 mii
232 mii
465 mii
407 mii
217 mii
-94 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.