TECHNOSMART ELECTROCONSTRUCT S.R.L. - CUI 36022298, Măgura | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare10 ani pe piață
TECHNOSMART ELECTROCONSTRUCT S.R.L.
CUI 36022298J2016000611045
Colina Măgurii, bl. B4, sc. B, et. P, Sat Măgura, Comuna Măgura, Bacău
În 2025: cifra de afaceri 4,4 mil lei, profit net 67 mii lei, 16 angajați.
Date de identificare
CUI
36022298
Nr. Registrul Comerțului
J2016000611045
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
28 aprilie 2016
EUID
ROONRC.J2016000611045
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 20.01.2017
TVA la încasare
Da
din 01.12.2024
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
03.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
4,4 mil lei
+48% față de 2024
Profit net
67 mii lei
Angajați (medie)
16
Capitaluri proprii
1,2 mil lei
Datorii
1,6 mil lei
Active totale
2,8 mil lei
Marjă netă
1,5%
Cifră / angajat
276 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 6 din 34 în județul Bacău și locul 43 din 859 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8009 – Alte activități de protecție n.c.a..
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 30.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 8009 – Alte activități de protecție n.c.a.
1623Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
2361Fabricarea produselor din beton pentru construcții
2362Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții
2363Fabricarea betonului
2364Fabricarea mortarului
2369Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
3314Repararea echipamentelor electrice
3319Repararea altor echipamente
4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
4212Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 56% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
52 mii
232 mii
637 mii
1,1 mil
1,2 mil
1,3 mil
2,5 mil
2,4 mil
3 mil
4,4 mil
Venituri totale
52 mii
232 mii
637 mii
1,1 mil
1,2 mil
1,3 mil
2,7 mil
3 mil
6,1 mil
4 mil
Cheltuieli totale
24 mii
214 mii
431 mii
982 mii
1,2 mil
1,2 mil
2,6 mil
2,6 mil
3,3 mil
3,9 mil
Profit / pierdere brută
29 mii
18 mii
206 mii
120 mii
77 mii
75 mii
122 mii
414 mii
2,8 mil
77 mii
Profit / pierdere netă
28 mii
15 mii
200 mii
109 mii
66 mii
67 mii
104 mii
396 mii
2,8 mil
67 mii
Număr mediu de angajați
5
6
8
12
12
—
11
19
17
16
Active imobilizate
719
1.404
258 mii
347 mii
366 mii
300 mii
633 mii
685 mii
893 mii
805 mii
Active circulante
35 mii
71 mii
324 mii
291 mii
311 mii
946 mii
1,2 mil
1,6 mil
4,7 mil
2 mil
din care stocuri
—
12 mii
19 mii
30 mii
155 mii
578 mii
717 mii
1,3 mil
4,4 mil
1,7 mil
creanțe
5.152
33 mii
109 mii
173 mii
110 mii
203 mii
385 mii
288 mii
296 mii
227 mii
casa și conturi la bănci
30 mii
25 mii
196 mii
88 mii
46 mii
166 mii
60 mii
38 mii
52 mii
104 mii
Cheltuieli în avans
—
—
1.527
5.152
3.289
—
—
—
—
—
Datorii
7.795
28 mii
340 mii
469 mii
538 mii
1 mil
1,5 mil
1,6 mil
2,1 mil
1,6 mil
Provizioane
—
—
—
—
—
—
—
—
20 mii
20 mii
Capitaluri proprii
28 mii
44 mii
244 mii
174 mii
142 mii
206 mii
284 mii
679 mii
3,5 mil
1,2 mil
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
1.000
1.000
21 mii
21 mii
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.