În 2025: cifra de afaceri 379 mil lei, profit net 31,4 mil lei, 410 angajați.
Date de identificare
CUI
15997524
Nr. Registrul Comerțului
J2003001681038
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
12 decembrie 2003
EUID
ROONRC.J2003001681038
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.11.2005
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
03.11.2026
Organ fiscal competent: Direcţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
379 mil lei
+15% față de 2024
Profit net
31,4 mil lei
Angajați (medie)
410
Capitaluri proprii
97,3 mil lei
Datorii
287 mil lei
Active totale
388 mil lei
Marjă netă
8,3%
Cifră / angajat
924 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 1 din 30 în județul Argeș și locul 2 din 1.042 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4777 – Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 07.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4777 – Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
2441Producția metalelor prețioase
2551Acoperirea metalelor
2552Tratamente termice ale metalelor
2553Operațiuni de mecanică generală
3212Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
4321Lucrări de instalații electrice
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 74% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
49,1 mil
76,4 mil
118 mil
153 mil
140 mil
231 mil
275 mil
266 mil
328 mil
379 mil
Venituri totale
49,7 mil
78,1 mil
120 mil
155 mil
148 mil
234 mil
282 mil
276 mil
336 mil
399 mil
Cheltuieli totale
47,4 mil
71,8 mil
108 mil
136 mil
128 mil
212 mil
264 mil
255 mil
368 mil
362 mil
Profit / pierdere brută
2,2 mil
6,3 mil
11,8 mil
18,2 mil
19,1 mil
22,2 mil
18,2 mil
20,6 mil
-31,8 mil
36,7 mil
Profit / pierdere netă
1,9 mil
5,4 mil
10 mil
15,9 mil
16,8 mil
19,8 mil
16,1 mil
17,6 mil
-35,5 mil
31,4 mil
Număr mediu de angajați
149
189
224
221
220
336
367
326
350
410
Active imobilizate
7,7 mil
8,9 mil
12,1 mil
18,4 mil
24,1 mil
46,8 mil
61,8 mil
63,8 mil
63,4 mil
77,8 mil
Active circulante
36,6 mil
47,7 mil
72,5 mil
94,2 mil
127 mil
188 mil
173 mil
229 mil
282 mil
305 mil
din care stocuri
35,1 mil
45,6 mil
69,4 mil
82,4 mil
106 mil
149 mil
104 mil
135 mil
205 mil
254 mil
creanțe
560 mii
518 mii
1 mil
6,5 mil
12,8 mil
28,4 mil
52 mil
74,5 mil
48,5 mil
20,8 mil
casa și conturi la bănci
935 mii
1,6 mil
2 mil
5,3 mil
8,5 mil
10,8 mil
17 mil
20,2 mil
28,3 mil
29,7 mil
Cheltuieli în avans
5,3 mil
3,9 mil
2,9 mil
1,1 mil
1 mil
3,2 mil
3,2 mil
3 mil
4,1 mil
5 mil
Datorii
29,6 mil
35,2 mil
52,1 mil
63,9 mil
90,7 mil
158 mil
144 mil
185 mil
278 mil
287 mil
Venituri în avans
22 mii
49 mii
145 mii
277 mii
429 mii
755 mii
1,3 mil
1,3 mil
2,1 mil
2,9 mil
Provizioane
—
—
1,2 mil
1,8 mil
1,6 mil
467 mii
85 mii
53 mii
101 mii
140 mii
Capitaluri proprii
19,9 mil
25,3 mil
33,9 mil
47,8 mil
59,3 mil
79 mil
92,1 mil
110 mil
68,7 mil
97,3 mil
din care capital subscris vărsat
15 mil
15 mil
15 mil
15 mil
15 mil
15 mil
15 mil
15 mil
15 mil
15 mil
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.