TEOFAB TECHNIK S.R.L. - CUI 40182939, Bughea De Jos (com. Gura Vitioarei) | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA7 ani pe piață
TEOFAB TECHNIK S.R.L.
CUI 40182939J2018002526291
BUGHEA DE JOS, Sat Bughea De Jos, Comuna Gura Vitioarei, Prahova
În 2025: cifra de afaceri 232 mii lei, pierdere netă 31 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
40182939
Nr. Registrul Comerțului
J2018002526291
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
20 noiembrie 2018
EUID
ROONRC.J2018002526291
Cod poștal
107306
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.11.2020
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
04.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Văleni
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
232 mii lei
-34% față de 2024
Pierdere netă
31 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
-18 mii lei
Datorii
115 mii lei
Active totale
97 mii lei
Marjă netă
-13,5%
Cifră / angajat
232 mii lei
Risc crescut
Clasament și firme similare
Locul 49 din 77 în județul Prahova și locul 2.033 din 3.595 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6220 – Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 04.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 6220 – Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
1320Producția de țesături
1330Finisarea materialelor textile
1413Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
1419Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
1431Fabricarea prin tricotare sau croșetare a ciorapilor și articolelor de galanterie
1439Fabricarea prin tricotare sau croșetare a altor articole de îmbrăcăminte
3101Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
3102Fabricarea de mobilă pentru bucătării
3109Fabricarea de mobilă n.c.a.
3240Fabricarea jocurilor și jucăriilor
3299Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (118%); cifra de afaceri a scăzut cu 34% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
10 mii
77 mii
364 mii
173 mii
144 mii
162 mii
351 mii
232 mii
Venituri totale
10 mii
78 mii
364 mii
173 mii
144 mii
162 mii
351 mii
232 mii
Cheltuieli totale
9.780
61 mii
250 mii
198 mii
173 mii
177 mii
353 mii
263 mii
Profit / pierdere brută
220
17 mii
115 mii
-25 mii
-29 mii
-15 mii
-2.464
-31 mii
Profit / pierdere netă
-80
15 mii
105 mii
-28 mii
-30 mii
-16 mii
-2.681
-31 mii
Număr mediu de angajați
—
—
—
1
1
1
1
1
Active imobilizate
—
—
—
—
—
2.390
1.546
4.082
Active circulante
5.170
26 mii
134 mii
88 mii
54 mii
46 mii
94 mii
93 mii
din care stocuri
—
3.158
16 mii
30 mii
45 mii
39 mii
81 mii
80 mii
creanțe
—
2.572
1.528
-6.180
-2.716
3.680
8.377
8.888
casa și conturi la bănci
5.170
20 mii
116 mii
64 mii
12 mii
3.208
5.133
3.859
Cheltuieli în avans
250
410
426
—
—
—
—
233
Datorii
5.300
11 mii
15 mii
25 mii
21 mii
33 mii
83 mii
115 mii
Capitaluri proprii
120
15 mii
120 mii
63 mii
32 mii
16 mii
13 mii
-18 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.