TERAPIA BLUE SRL - CUI 28029163, Pietraria (com. Bârnova) | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare15 ani pe piață
TERAPIA BLUE SRL
CUI 28029163J2011000253222
Sat Pietraria, Comuna Bârnova, Iași
În 2025: cifra de afaceri 320 mii lei, pierdere netă 1.733 lei, 0 angajați.
Date de identificare
CUI
28029163
Nr. Registrul Comerțului
J2011000253222
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
14 februarie 2011
EUID
ROONRC.J2011000253222
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.10.2021
TVA la încasare
Da
din 01.10.2021
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
04.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
320 mii lei
+65% față de 2024
Pierdere netă
1.733 lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
47 mii lei
Datorii
105 mii lei
Active totale
152 mii lei
Marjă netă
-0,5%
Risc mediu
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani.
Clasament și firme similare
Locul 9 din 13 în județul Iași și locul 178 din 272 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 1089 – Fabricarea altor produse alimentare n.c.a..
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 01.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 1089 – Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
1039Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
1061Fabricarea produselor de morărit
1062Fabricarea amidonului și a produselor din amidon
1083Prelucrarea ceaiului și cafelei
1084Fabricarea condimentelor și ingredientelor
1086Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice
1089Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
1820Reproducerea înregistrărilor
3312Repararea și întreținerea mașinilor
3319Repararea și întreținerea altor echipamente
Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
103 mii
112 mii
214 mii
110 mii
156 mii
198 mii
156 mii
281 mii
193 mii
320 mii
Venituri totale
103 mii
113 mii
221 mii
115 mii
164 mii
206 mii
160 mii
282 mii
196 mii
351 mii
Cheltuieli totale
23 mii
56 mii
96 mii
96 mii
120 mii
148 mii
165 mii
271 mii
204 mii
351 mii
Profit / pierdere brută
80 mii
58 mii
125 mii
18 mii
45 mii
58 mii
-4.319
11 mii
-8.487
699
Profit / pierdere netă
77 mii
54 mii
118 mii
15 mii
40 mii
52 mii
-8.109
8.752
-8.487
-1.733
Număr mediu de angajați
0
0
—
—
0
0
0
1
0
0
Active imobilizate
—
0
—
—
—
11 mii
8.233
8.587
5.366
2.144
Active circulante
106 mii
160 mii
280 mii
247 mii
290 mii
282 mii
224 mii
83 mii
75 mii
142 mii
din care stocuri
1.546
7.223
8.565
22 mii
18 mii
14 mii
21 mii
30 mii
55 mii
114 mii
creanțe
9.272
4.615
4.195
10 mii
8.121
13 mii
912
12 mii
14 mii
18 mii
casa și conturi la bănci
95 mii
149 mii
267 mii
215 mii
263 mii
255 mii
202 mii
41 mii
5.925
9.591
Cheltuieli în avans
—
—
233
—
1.181
1.181
8.531
8.531
8.531
8.531
Datorii
1.938
1.820
53 mii
5.688
9.200
61 mii
15 mii
43 mii
40 mii
105 mii
Capitaluri proprii
104 mii
159 mii
227 mii
242 mii
282 mii
233 mii
225 mii
57 mii
49 mii
47 mii
din care capital subscris vărsat
400
400
400
400
400
400
400
400
400
400
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.