TERMOSANIT ENERGY SYSTEMS CONSTRUCT SRL - CUI 32965867, Comarnic | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA12 ani pe piață
TERMOSANIT ENERGY SYSTEMS CONSTRUCT SRL
CUI 32965867J29/431/2014
REPUBLICII, Loc. Comarnic, Oraș Comarnic, Prahova
În 2025: cifra de afaceri 3 mil lei, profit net 127 mii lei, 2 angajați.
Date de identificare
CUI
32965867
Nr. Registrul Comerțului
J29/431/2014
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
24 martie 2014
EUID
ROONRC.J29/431/2014
Cod poștal
105700
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 09.04.2014
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
27.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
3 mil lei
+127% față de 2024
Profit net
127 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
518 mii lei
Datorii
18 mii lei
Active totale
536 mii lei
Marjă netă
4,2%
Cifră / angajat
1,5 mil lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 35 din 357 în județul Prahova și locul 809 din 9.087 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 06.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
4299Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
4321Lucrări de instalații electrice
4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4329Alte lucrări de instalații pentru construcții
4331Lucrări de ipsoserie
4332Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 3% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
489 mii
136 mii
291 mii
342 mii
559 mii
510 mii
573 mii
559 mii
1,3 mil
3 mil
Venituri totale
489 mii
136 mii
291 mii
342 mii
559 mii
510 mii
573 mii
559 mii
1,3 mil
3 mil
Cheltuieli totale
415 mii
132 mii
295 mii
325 mii
511 mii
477 mii
524 mii
499 mii
1,2 mil
2,9 mil
Profit / pierdere brută
74 mii
4.401
-3.967
17 mii
48 mii
34 mii
49 mii
60 mii
163 mii
150 mii
Profit / pierdere netă
68 mii
2.995
-6.921
13 mii
42 mii
29 mii
43 mii
54 mii
129 mii
127 mii
Număr mediu de angajați
2
1
1
1
1
1
0
2
2
2
Active imobilizate
649
624
624
624
624
624
624
58 mii
100 mii
156 mii
Active circulante
390 mii
538 mii
645 mii
478 mii
533 mii
606 mii
733 mii
775 mii
540 mii
380 mii
din care stocuri
154 mii
406 mii
501 mii
426 mii
365 mii
479 mii
537 mii
546 mii
222 mii
93 mii
creanțe
181 mii
123 mii
137 mii
70 mii
68 mii
130 mii
223 mii
232 mii
203 mii
302 mii
casa și conturi la bănci
55 mii
9.117
7.361
-17 mii
101 mii
-3.557
-28 mii
-4.113
115 mii
-15 mii
Datorii
307 mii
453 mii
566 mii
386 mii
399 mii
442 mii
526 mii
571 mii
250 mii
18 mii
Capitaluri proprii
83 mii
86 mii
79 mii
93 mii
135 mii
164 mii
207 mii
261 mii
391 mii
518 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.