TERPIPROD CO SRL - CUI 11714609, Chiraftei (com. Măstăcani) | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA27 ani pe piață
TERPIPROD CO SRL
CUI 11714609J1999000275174
Com. MASTACANI, Sat Chiraftei, Comuna Măstăcani, Galați
În 2025: cifra de afaceri 958 mii lei, profit net 4.433 lei, 5 angajați.
Date de identificare
CUI
11714609
Nr. Registrul Comerțului
J1999000275174
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
28 aprilie 1999
EUID
ROONRC.J1999000275174
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.09.1999
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
07.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Târgu Bujor
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
958 mii lei
+2% față de 2024
Profit net
4.433 lei
Angajați (medie)
5
Capitaluri proprii
26 mii lei
Datorii
1,1 mil lei
Active totale
1,1 mil lei
Marjă netă
0,5%
Cifră / angajat
192 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 9 din 11 în județul Galați și locul 193 din 381 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4687 – Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 29.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4687 – Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
1061Fabricarea produselor de morărit
1062Fabricarea amidonului și a produselor din amidon
1085Fabricarea de mâncăruri preparate
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4323Lucrări de izolații
4335Alte lucrări de finisare
4341Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 98% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
1,4 mil
1,2 mil
1,2 mil
1,4 mil
878 mii
973 mii
825 mii
839 mii
942 mii
958 mii
Venituri totale
1,4 mil
1,2 mil
1,2 mil
1,4 mil
884 mii
973 mii
856 mii
1,3 mil
1,1 mil
1,1 mil
Cheltuieli totale
1,4 mil
1,2 mil
1,1 mil
1,4 mil
874 mii
962 mii
843 mii
916 mii
1 mil
1 mil
Profit / pierdere brută
6.776
13 mii
16 mii
17 mii
10 mii
11 mii
13 mii
397 mii
30 mii
33 mii
Profit / pierdere netă
6.776
689
4.269
3.553
2.045
1.199
3.620
384 mii
1.523
4.433
Număr mediu de angajați
8
8
7
7
5
5
5
5
5
5
Active imobilizate
380 mii
350 mii
320 mii
296 mii
284 mii
348 mii
334 mii
309 mii
346 mii
332 mii
Active circulante
694 mii
630 mii
1 mil
874 mii
863 mii
1 mil
818 mii
1,4 mil
1,2 mil
768 mii
din care stocuri
528 mii
503 mii
842 mii
656 mii
669 mii
820 mii
704 mii
1,1 mil
1,1 mil
716 mii
creanțe
39 mii
61 mii
47 mii
37 mii
36 mii
38 mii
37 mii
54 mii
33 mii
42 mii
casa și conturi la bănci
127 mii
65 mii
159 mii
181 mii
158 mii
183 mii
78 mii
330 mii
89 mii
10 mii
Cheltuieli în avans
295
295
295
295
295
295
295
295
295
295
Datorii
1,1 mil
999 mii
1,4 mil
1,2 mil
1,2 mil
1,4 mil
1,2 mil
1,4 mil
1,2 mil
1,1 mil
Capitaluri proprii
-20 mii
-19 mii
-15 mii
-11 mii
-8.950
-7.751
-4.131
380 mii
381 mii
26 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.