În 2025: cifra de afaceri 372 mii lei, profit net 190 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
37495219
Nr. Registrul Comerțului
J2017000602204
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
03 mai 2017
EUID
ROONRC.J2017000602204
Cod poștal
337215
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
07.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
372 mii lei
+32% față de 2024
Profit net
190 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
249 mii lei
Datorii
11 mii lei
Active totale
260 mii lei
Marjă netă
50,9%
Cifră / angajat
372 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 4 din 83 în județul Hunedoara și locul 1.278 din 8.028 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8559 – Alte forme de învățământ n.c.a..
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 07.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 8559 – Alte forme de învățământ n.c.a.
0113Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
0150Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
0220Exploatarea forestieră
0230Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
1611Tăierea și rindeluirea lemnului
1612Prelucrarea și finisarea lemnului
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
4212Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
4213Construcția de poduri și tuneluri
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 4% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
0
0
38 mii
10 mii
23 mii
91 mii
194 mii
283 mii
372 mii
Venituri totale
0
0
38 mii
20 mii
26 mii
115 mii
194 mii
300 mii
402 mii
Cheltuieli totale
217
0
15 mii
13 mii
23 mii
100 mii
158 mii
275 mii
207 mii
Profit / pierdere brută
-217
0
23 mii
6.754
2.305
15 mii
36 mii
25 mii
195 mii
Profit / pierdere netă
-217
0
22 mii
6.454
1.960
14 mii
34 mii
23 mii
190 mii
Număr mediu de angajați
0
0
1
0
1
1
1
1
1
Active imobilizate
187
187
150
112
75
37
16 mii
15 mii
13 mii
Active circulante
0
0
23 mii
29 mii
57 mii
30 mii
41 mii
71 mii
247 mii
din care stocuri
0
0
1.840
0
0
0
2.530
0
0
creanțe
0
0
7.717
7.750
26 mii
8.400
0
21 mii
35 mii
casa și conturi la bănci
0
0
13 mii
21 mii
31 mii
22 mii
39 mii
51 mii
212 mii
Datorii
204
204
340
181
2.535
17 mii
9.285
5.810
11 mii
Venituri în avans
0
0
0
0
25 mii
0
0
9.873
0
Capitaluri proprii
-17
-17
22 mii
29 mii
30 mii
13 mii
48 mii
71 mii
249 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.