TOPFENSTER SRL - CUI 29778451, București Sector 4 | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA14 ani pe piață
TOPFENSTER SRL
CUI 29778451J2012001663409
JILAVEI, bl. 5, sc. C, et. 5, ap. 106, București Sectorul 4, București
În 2025: cifra de afaceri 954 mii lei, profit net 90 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
29778451
Nr. Registrul Comerțului
J2012001663409
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
21 februarie 2012
EUID
ROONRC.J2012001663409
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 23.11.2017
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
reactivat 16.11.2017
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
11.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
954 mii lei
+16% față de 2024
Profit net
90 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
171 mii lei
Datorii
658 mii lei
Active totale
829 mii lei
Marjă netă
9,5%
Cifră / angajat
954 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 107 din 493 în județul București și locul 584 din 2.871 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 08.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie
0510Extracția cărbunelui superior (PCS=>23865 kJ/kg)
0729Extracția altor minereuri metalifere neferoase
0811Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei
0812Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
0891Extracția mineralelor pentru industria chimică și a îngrășămintelor naturale
0892Extracția turbei
0893Extracția sării
0899Alte activități extractive n.c.a.
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 79% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
658 mii
670 mii
698 mii
762 mii
886 mii
717 mii
769 mii
877 mii
825 mii
954 mii
Venituri totale
658 mii
670 mii
848 mii
762 mii
886 mii
718 mii
1,2 mil
877 mii
829 mii
1,2 mil
Cheltuieli totale
704 mii
762 mii
791 mii
752 mii
731 mii
676 mii
1,1 mil
853 mii
769 mii
1,1 mil
Profit / pierdere brută
-46 mii
-91 mii
58 mii
10 mii
155 mii
42 mii
103 mii
23 mii
61 mii
119 mii
Profit / pierdere netă
-46 mii
-98 mii
51 mii
5.637
146 mii
35 mii
94 mii
15 mii
42 mii
90 mii
Număr mediu de angajați
2
2
2
2
2
2
2
2
1
1
Active imobilizate
11 mii
11 mii
12 mii
12 mii
11 mii
11 mii
485 mii
442 mii
394 mii
347 mii
Active circulante
394 mii
495 mii
665 mii
651 mii
748 mii
991 mii
612 mii
665 mii
661 mii
482 mii
din care stocuri
29 mii
12 mii
155 mii
149 mii
389 mii
497 mii
429 mii
494 mii
543 mii
319 mii
creanțe
365 mii
483 mii
467 mii
449 mii
359 mii
479 mii
183 mii
252 mii
126 mii
161 mii
casa și conturi la bănci
14
144
43 mii
53 mii
—
16 mii
—
-1.169
-7.623
1.942
Datorii
607 mii
806 mii
926 mii
906 mii
864 mii
1,1 mil
1,1 mil
1,1 mil
975 mii
658 mii
Capitaluri proprii
-202 mii
-300 mii
-249 mii
-244 mii
-105 mii
-70 mii
23 mii
39 mii
81 mii
171 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.