TRANSFEROVIAR HOLDING S.A. - CUI 33628681, Cluj-Napoca | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA12 ani pe piață
TRANSFEROVIAR HOLDING S.A.
CUI 33628681J2014002804128
D. D. ROȘCA, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 2,8 mil lei, pierdere netă 3,4 mil lei, 8 angajați.
Date de identificare
CUI
33628681
Nr. Registrul Comerțului
J2014002804128
Formă juridică
SA
Data înregistrării
26 septembrie 2014
EUID
ROONRC.J2014002804128
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 28.04.2020
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
04.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
2,8 mil lei
-35% față de 2024
Pierdere netă
3,4 mil lei
Angajați (medie)
8
Capitaluri proprii
105 mil lei
Datorii
30,7 mil lei
Active totale
136 mil lei
Marjă netă
-119%
Cifră / angajat
356 mii lei
Risc mediu
Clasament și firme similare
Locul 50 din 124 în județul Cluj și locul 705 din 1.947 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4211 – Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 04.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4211 – Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
0161Activități auxiliare pentru producția vegetală
2410Producția de metale feroase sub forme primare și de feroaliaje
2562Operațiuni de mecanică generală
2593Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri
2594Fabricarea de șuruburi, buloane și alte articole filetate; fabricarea de nituri și șaibe
2711Fabricarea motoarelor, generatoarelor și transformatoarelor electrice
3020Fabricarea materialului rulant
3312Repararea mașinilor
3313Repararea echipamentelor electronice și optice
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani; cifra de afaceri a scăzut cu 35% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
—
—
—
0
288 mii
231 mii
10 mil
3 mil
4,4 mil
2,8 mil
Venituri totale
0
0
0
645
1,8 mil
5,7 mil
10,1 mil
3,5 mil
6,5 mil
3,4 mil
Cheltuieli totale
2.122
1.909
2.687
63 mii
1,7 mil
3,6 mil
11,7 mil
6,4 mil
7,6 mil
6,8 mil
Profit / pierdere brută
-2.122
-1.909
-2.687
-63 mii
94 mii
2 mil
-1,6 mil
-3 mil
-1,1 mil
-3,4 mil
Profit / pierdere netă
-2.122
-1.909
-2.687
-63 mii
76 mii
1,6 mil
-1,6 mil
-3 mil
-1,1 mil
-3,4 mil
Număr mediu de angajați
—
—
—
—
5
8
9
9
8
8
Active imobilizate
—
—
—
30,1 mil
52 mil
56,5 mil
68 mil
91 mil
108 mil
120 mil
Active circulante
1.000
1.000
1.034
130 mii
5,4 mil
4,4 mil
5,2 mil
7 mil
6,7 mil
15,7 mil
din care stocuri
—
—
—
—
—
408 mii
580 mii
614 mii
434 mii
1,1 mil
creanțe
—
—
—
127 mii
5,4 mil
4 mil
4,5 mil
6,4 mil
6,2 mil
13,9 mil
casa și conturi la bănci
1.000
1.000
1.034
2.775
42 mii
8.489
55 mii
20 mii
37 mii
644 mii
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
—
74
22 mii
326 mii
284 mii
105 mii
Datorii
5.825
7.734
10 mii
102 mii
4,8 mil
6,6 mil
18,9 mil
22,7 mil
6,9 mil
30,7 mil
Venituri în avans
—
—
—
—
—
—
—
—
—
14 mii
Capitaluri proprii
-4.825
-6.734
-9.421
30,2 mil
52,7 mil
54,2 mil
54,3 mil
75,7 mil
109 mil
105 mil
din care capital subscris vărsat
1.000
1.000
1.000
30,2 mil
52,7 mil
52,7 mil
54,3 mil
74,2 mil
113 mil
113 mil
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.