TREND FOR MEN S.R.L. - CUI 44274733, Adjud – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA5 ani pe piață
TREND FOR MEN S.R.L.
CUI 44274733J2021001649223
Mihail Eminescu, Municipiul Adjud, Vrancea
În 2025: cifra de afaceri 504 mii lei, pierdere netă 148 mii lei, 5 angajați.
Date de identificare
CUI
44274733
Nr. Registrul Comerțului
J2021001649223
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
14 mai 2021
EUID
ROONRC.J2021001649223
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.09.2022
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
05.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Adjud
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
504 mii lei
-75% față de 2024
Pierdere netă
148 mii lei
Angajați (medie)
5
Capitaluri proprii
220 mii lei
Datorii
1,1 mil lei
Active totale
1,3 mil lei
Marjă netă
-29,5%
Cifră / angajat
101 mii lei
Risc mediu
Clasament și firme similare
Locul 8 din 14 în județul Vrancea și locul 393 din 1.042 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4777 – Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 01.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4777 – Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
3212Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase
3213Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare
3250Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice
3299Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
3315Repararea și întreținerea navelor și bărcilor, civile
3319Repararea și întreținerea altor echipamente
4618Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
4619Intermedieri în comerțul cu produse diverse
4641Comerț cu ridicata al produselor textile
4642Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
4643
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; datorii de 83% din active; cifra de afaceri a scăzut cu 75% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
38 mii
663 mii
2,3 mil
2 mil
504 mii
Venituri totale
38 mii
663 mii
2,7 mil
2 mil
860 mii
Cheltuieli totale
16 mii
596 mii
2,1 mil
1,9 mil
1 mil
Profit / pierdere brută
22 mii
67 mii
638 mii
103 mii
-148 mii
Profit / pierdere netă
22 mii
67 mii
616 mii
96 mii
-148 mii
Număr mediu de angajați
1
7
15
15
5
Active imobilizate
—
34 mii
743 mii
592 mii
373 mii
Active circulante
34 mii
122 mii
599 mii
829 mii
940 mii
din care stocuri
17 mii
66 mii
444 mii
633 mii
801 mii
creanțe
8.480
48 mii
54 mii
177 mii
128 mii
casa și conturi la bănci
8.436
8.767
101 mii
19 mii
11 mii
Cheltuieli în avans
4.700
—
—
—
—
Datorii
17 mii
67 mii
636 mii
620 mii
1,1 mil
Capitaluri proprii
22 mii
89 mii
705 mii
801 mii
220 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.